Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktatok megvető pillantásoka...

Szoktatok megvető pillantásokat, esetleg beszólásokat kapni, ha nyilvánosan hisztizik, üvölt a gyerek? Hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés
2017. jún. 9. 17:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Naná! Mostanában tanulgatom lesz*rni ha beszólnak. Aki nem ért hozzá, az ne pofázzon bele. Ez a jelszó.
2017. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Én még egy kis ideig a másik oldalon vagyok, és sosem szoktam megvetően nézni senkire, akinek hisztizik a gyereke, mert hamarosan az enyém is meglesz, és semmi nem garantálja, hogy ő majd nem fog ugyanúgy vagy rosszabb módon hisztizni.

Egyébként nem kezelném sehogy. Ha már be is szólnak, valószínűleg epésen megjegyezném az illetőnek, hogy remélem, öt gyereke lesz.

2017. jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ha hangosan hisztizik a gyerekem, akkor vele foglalkozom, és pont sarom le, hogy ki mit szól.
2017. jún. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Én szoktam kapni, nem a gyerek ugyanis általában hagyom hogy végig csinálja, és ha észheztért akkor beszélünk. Ezt annyira nem szeretik nézni és hallgatni, amit megértek mivel én sem. Múltkor éppen a sorban álltunk erre a 3 évesem a pénztárnál meglátott egy óvszeres dobozt. Nyilván nem tudta mi az, de megvenni sem akartam neki, gondolom érthető okokból. Beszélni sem tudtam hozzá, mivel őrjöngve körülírta hogy melyik doboz kellene neki. Venni akartam le neki egy doboz cukrot ami kb ugyanúgy nézett ki, de nem érdekelte, földhöz vágta magát mint mindig. Amikor kicsit szünetelt, csendesen kérdeztem tőle, hogy nem akarsz felkelni?, menjünk arrébb, stb de újra kezdte. Erre a másik sorban megláttam egy nő tekintetét. Én meg megmondtam neki, hogyha tudja hallgattassa el, látja nekem sem megy. Nyilván egyszerűbb lenne odamenni és felrángatni. Én viszont nem teszem, ilyenkor figyelmen kívül hagyom, direkt másokhoz beszélek. Egyre rövidebb ideig csinálja, én meg egyre profibban. Lesz*rom ha mást idegesít, néha már észre sem veszem a hisztit.
2017. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Bár nem az én dolgom, de sokkal furábbnak találom, ha a gyerek a boltban csak úgy pakolja tele a kosarat, és a szülő hagyja, mert addig sem hisztizik. Hát én inkább elviselném a hisztit, de nem engednék meg neki bármit, amit akar, csak hogy csendben legyen.
2017. jún. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szinte szóról szóra azt akartam írni mint a #3-as válaszoló!
2017. jún. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

4-es! Hehe, nagyon jó, mintha magunkat látnám... :D

Szoktunk kapni mi is 1-2 lenéző pillantást, de azért legtöbben még próbálják is a lányomat vígasztalni.

Én újonnan otthagyom ha pl. lecövekel valahol és nem akar mozdulni, persze előtte figyelmeztetem hogy elindulok hogy nincs időm erre.

Ilyenkor üvöltve szalad utánam, mire odaér hozzám már nevet.

Arról meg leszokhatna az összes bolt, hogy a pénztárt telepakolják édességgel, mert ott van a legtöbb konfliktus a gyerekekkel.

2017. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Még sosem volt időm közben ezzel a foglalkozni :-)
2017. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Még nem szóltak be de állnak és bámulnak mint a moziban egyesek.. igyekszek nem odanézni :D
2017. jún. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Ez a cardmále tipikus esete. A megfelelő reakció a rosszalló pillantásokra és beszólásokra a pillantókon és beszólókon való alapos és előre megfontolt keresztülnézés. Nem is kell túlgondolni. Vagy nincs gyereke vagy már 'elfelejtette' milyen volt kicsinek vagy bezzeganya. Egyiknek se lennék kíváncsi a véleményére, mert nem számít.
2017. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!