Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vonzom be a mentálisan...

Miért vonzom be a mentálisan beteg férfiakat?

Figyelt kérdés

Gondolok itt nárcisztikus, vagy pszichopata férfiakra. Már többedszerre járok így. Meglátnak valahol és elkezdenek tapadni, nem tudom őket lerázni. Ha határozott elutasítással találják szembe magukat, akkor feldühödnek és bosszú hadjáratba kezdenek.

Mi lehet a gond?


2023. jan. 5. 14:21
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

“Az áldozat típus legfőbb ismérve, hogy kerüli a konfliktust, olyan dolgokba is belemegy – látszólag lelkesen -, amelyeket legszívesebben visszautasítana. Képtelen nemet mondani, képtelen kiállni magáért, mert úgy gondolja, mindenki többet ér nála, mindenkinek a gondja-baja előrébbvalóbb a sajátjánál.”


Na ez rám nagyon nem igaz. Persze lehet a külsőm megtévesztő és először nyilván csak azt látják.

2023. jan. 5. 15:02
 12/34 anonim ***** válasza:
65%
Akkor a nárcisztikus ember megtalálta a hangadó, erős jellemű csajszit. A hasonlók vonzák egymást.
2023. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

12# nem írtam, hogy hangadó vagyok…

Ez egy nagyon értelmes komment volt.

2023. jan. 5. 15:12
 14/34 anonim ***** válasza:

4# nálam a látszat csal. Elég erőteljes a személyiségem


Persze lehet a külsőm megtévesztő és először nyilván csak azt látják.



Ezeket te írtad.

2023. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
14# igen, ebből következik, hogy nem a személyiségem miatt akaszkodnak rám, mivel először nem azt látják!
2023. jan. 5. 15:34
 16/34 anonim ***** válasza:
Ők általában a kevesebb önbizalommal rendelkező, érzelmileg manipulálható típusokat keresik, akiket jól lehet irányítani. Ezt ők egy szemkontaktusból illetve kisugárzásból megérzik. Ezek az ideális partnerek az ő számukra. Egy erős személyiséggel nem nagyon tudnak mit kezdeni.
2023. jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
16# na ez az. Lehet az a gond, hogy külsőre én is áldozat típusnak tűnök és csak miután megismernek jönnek rá, hogy bakot lőttek?
2023. jan. 5. 16:15
 18/34 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem tipikus cicababa kinézeted van, a helyi menő gyerek pedig erre buknak.

Amikor rájönnek, hogy te nem akarsz velük semmit kezdeni, akkor pedig berágnak és bunkók lesznek, mert nem erre számítottak.

Ennyi az egész, nem kell többet belemagyarázni.

2023. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
16-os vagyok. Vagy egész egyszerűen az is lehet, hogy az ilyen emberek bátrabbak, hamarabb mernek kezdeményezni, nagy az önbizalmuk, ennélfogva nem félnek a visszautasítástól, mernek kockáztatni, tehát több ilyen palival találkozol.
2023. jan. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

16,19,

Hát végülis igen, a csávóknak vagy túl nagy önbizalmuk van, vagy túl kevés. 50-50%. :D


Ennyi erővel a kérdező is lehet kis önbizalmú, lehet önbizalmat látszólagos határozottsággal kompenzáló, de lehet egy ripacs személyiség is, aki olyan körülményt okol, amiről ő állítólag nem tehet.

Vagy így van, vagy nem.

2023. jan. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!