Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne feszülnek rá a...

Hogyan ne feszülnek rá a szerelem témára, társkeresésre? 25/L

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és még nem voltam szerelmes, barátom sem volt. Most elvagyok társ nélkül, de szeretném megtapasztalni, hogy milyen ha a másik szeret. Tetszettek már fiúk, csak ők nem viszonozták az érdeklődésemet.
2023. jan. 6. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, hasonló cipőben vagyok. :D Próbálj meg sokat járni társaságba, és olyan helyekre ahol szívesen ismerkednél, aztán csak légy nyitott. :D Nekem ilyeneket szoktak javasolni. Érdemes átgondolni azt is, hogy vajon miért alakult ez így, és ha van konkrét oka, ami most is fennáll, akkor változtatni. Társkeresőket próbáltad, vagy nem szimpi?
2023. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedj, járj el szórakozni, szervezz programokat akár a barátaiddal és érezd jól magad aztán jönni fog az. Vagy tényleg vágj bele, akár itt és nyiss konkrét párkapcsolati szándékkal. Sokan jöttek itt már össze :D

Hajrá!

2023. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Talán, azért nem kapsz tetsző viszonzást, mert látszik az, hogy csak kapni akarsz...
2023. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyél nyitott. Eddig senki nem udvarolt neked? Vizsgáld meg, mi az oka... Ha meg legközelebb udvarol valaki, gondold át háromszor, mielőtt elutasítod.
2023. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Én 36 vagyok és sosem volt bnőm, nem késtél le semmit.
2023. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Adj magadra!

Add önmagadat!

Járj emberek közé!

A többi magától alakul, - akkor fog "az öledbe hullani" egy ürge, amikor nem is számítanál rá, hogy ez megtörténhet!

Azon pedig meg se lepődj, hogy olyan ember fog az irányodba érdeklődést mutatni, akiről nem is gondoltad volna, hogy jelentesz neki valamit!

2023. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit tudott volna észrevenni az aki tetszett neked?

Ez egy visszatérő probléma, hogy a lányok azt hiszik hogy majd az aurátokból kiolvassuk ezt.

2023. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól elvagy egyedül - akkor miért feszülnél rá?

Nem voltál még szerelmes - mit profitálsz ebből?

Te mit értesz szeretet/szerelem alatt? Ki tudod-e fejezni az érzelmeidet/vonzódásodat a potenciális pár felé? Ha igen, hogyan (elég egyértelmű vagy?) , ha nem, vajon miért nem?

Amúgy tényleg annnyit tudsz tenni, hogy minél több felé járj, ismerkedj, de ne legyenek elvárásaid, csak legyél laza.

2023. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Ne akarj ismerkedni. Járj olyan társaságba, ahol jól érzed magad - pl. ha túrázol, akkor túrakörbe, ha vallásos vagy, vallási csoportba, társasjátékozó társaságba, stb. Ne ismerkedni menj oda, csak azzal a céllal, hogy te most jól fogod érezni magad. Még ha tetszik is valaki, szard le, csak barátkozni próbálj, mert ha görcsösen társat keresel, azt lehet érezni.
2023. jan. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kicsit jó is és rossz is látni, hogy nem csak a pasiknak de a lányoknak is ugyanazokkal a hülye tanácsokkal tudnak csak jönni.
2023. jan. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!