Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan no, aki ettol nem...

Van olyan no, aki ettol nem fut ki a vilagbol?

Figyelt kérdés
Nem nagykepusegbol, de nem nezek ki rosszul, megse vagyok sikeres a parvalasztasban, mert bizonyos okokbol elegge introvertalt vagyok, meg sokat is csalodtam, ezert is megy mar nehezebben. Szoval most tarskereson probalok ismerkedni, de egyszeruen falnak megyek, amikor ilyen jellegu kerdeseket kapok, hogy pl: "egy ilyen csaj miert interneten ismerkedik?" vagy az orok kedvencem: "miert nincs pasid?" a tipikus kerdesek, amik csak meg jobban emlekeztetik az embert a nyomorara... Ertem en, hogy sokan ezt jo csajozo szovegnek tartjak, de van, akinek tenyleg bejon?? Akarmelyik baratnom kap ilyeneket, szinten utalja..

2018. aug. 30. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Egy külsőre vonzó nőnél elég nagy piros lámpa, ha nincs pasija, ezért ennek mindenképpen előnyös kideríteni az okát, mielőtt akár hozzányúlnék.
2018. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De lehet okosan is csinalni. Ezek a szovegek csak kiabranditjak a noket egy adott pasibol.
2018. aug. 30. 21:55
 3/13 anonim ***** válasza:
36%

Azt lehet kiborítani, aki érzékeny és hagyja magát.


Bosszankodni meg annyi, mint magunkat büntetni más hülyesége miatt.

2018. aug. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

megélem minden áldott nap pedig én férfi vagyok..mindenki akivel 2 mondatot beszélek már kérdezi is..


mondjuk én egy témakörön max 3-4x húzom fel magam..élek tovább és amíg nem érzek semmit addig nem hü|yítek be senkit..

2018. aug. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem vag a foldhoz egy ilyen kerdes, de azert idegesito.
2018. aug. 30. 21:59
 6/13 anonim ***** válasza:
az a jó benne, hogy mindig az kérdezi akiről tudod, hogy sosem fogja..
2018. aug. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Én ennél jobban már csak azt rühellem, amikor azzal jönnek, hogy "egy lánynak könnyű ismerkedni"...
2018. aug. 31. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%

Igen, egy lánynak könnyű ismerkedni. Ha kimegyek az utácra, a velem egykorú lányok 95%-ával szivesen dugnék, és tudom hogy nagyon sok faszi ugyanígy van ezzel. Gyakorlatilag csak meg kéne szólítanotok, és kész is vagytok az ismerkedés nehéz részével.


Párt találni már elhiszem, hogy nektek is nehéz.

2018. aug. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8# látom, mesevilágban élsz.
2018. aug. 31. 11:20
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 Egy ilyen okos nőnek miért nincs pasija?
2018. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!