Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális dolog?

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

következő a helyzet van egy rokonom aki régóta 2-3 hónapja igérget egy bizonyos dolgot (amit én egyelőre nem engedhetek meg magamnak)

mindig ő hozza fell magától hogy majd csak ez meg az és akkor oda tudja adni de már ezt csinálja nagyon régóta

lehet hogy ezt élvezi vagy valami mentális betegsége lenne?más családtagommal is csinált már ilyet,hogy kezeljem ezt a helyzetet?



2023. jan. 6. 23:49
A kérdező szavazást indított:
normális
beteges
előfordul más családba is
14 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen rokon, ő nem beteg, csak unatkozik és nem gondolkodik elore
2023. jan. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem az egész családom és barátnőim is ilyenek: majd egyszer, persze lesz ez is azt is megvalósítjuk aztán semmi
2023. jan. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Ne haragudj, de nem értem. Van valami, amit nem engedhetsz meg magadnak és a rokonod meg ígérget valamit. Nem értem mi a kettő közötti összefüggés.
2023. jan. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3, Gondolom hogy rokonától megkapja azt a valamit amit ő nem engedhet meg magának. Teljesen összefügg.
2023. jan. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4/ leírta
2023. jan. 7. 00:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Aha, azóta összeállt a kép. Kössz.
2023. jan. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ment a zöld mindenkinek,köszi,jó hétvégét!
2023. jan. 7. 00:41
 8/11 anonim ***** válasza:
köszi Neked is!
2023. jan. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Alapesetben arra gondolnék, hogy elfoglalt és feledékeny, ezért amikor találkoztok, akkor mindig eszébe jut, de aztán el is felejti. Viszont a te rokonod, neked kell ismerned a mentalitását, én személy szerint ennyiből mentális betegségre egyáltalán nem következtetnék, de mondom, te ismered, hogy milyen természetű. Szerintem ebből próbálj meg kiindulni!

Jó hétvégét!

2023. jan. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen emberek, akik csak ígérgetnek. :/
2023. jan. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!