Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják azt a férfiak...

Miért mondják azt a férfiak hogy ők sokkal erősebbek mint a nők?

Figyelt kérdés
A nők azért sokkal több fizika fájdalmat kibírnak mint a férfiak (szerintem), pl. szülés, menstruáció, stb. Ez csak az én véleményem, nem a férfiakat szeretném ezzel támadni!
2023. jan. 7. 14:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
25%
Jólvan na, erősebbek vagytok.💪😔
2023. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Leos pg válasza:
33%
Hát ezt én is furcsálom! Mert sok nők a kezükben, és a vállukon hurculják a kb.20 kilós gyereküket több kilóméterenát is!
2023. jan. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
79%

Egy átlagos férfi nagyobb erőt tud kifejteni, mint egy átlagos nő, mert másmilyen a két nem testfelépítése. Pont ezért versenyeznek külön a férfi és a női sportolók.

A fájdalomtűrés pedig más dolog, mint az erő, de általában a fájdalmat is a férfiak bírják jobban.

2023. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
31%
A férfi ismerőseim ezt maguktól mondják, hogy a nők erősebbek, jobban bírják a fájdalmat (tetkós ismerősöm mondta)
2023. jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
37%
Fizikailag lehetünk erősebbek, de fájdalom tűrésben nem. Én átéltem fogászati problémákat amitől már ki akartam ugrani az ablakból srácként, húgom meg gyógyszerrel bár, de hasonló panasszal vígan dolgozott a kezelésig.
2023. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
80%

Én nőként úgy vettem észre, hogy a férfiak sokkal jobban bírják a fájdalmat.

A környezetemben más lányok minden apró semmiségen képesek hisztizni, a férfiak viszont a komolyabb sérüléseket is jól szokták tűrni. Persze, vannak kivételek, de általában a nők a kényesebbek.

A szüléssel meg felesleges példálózni, mert a legtöbben legfeljebb csak kétszer-háromszor szülnek egész életükben, a menstruáció meg gyakorlatilag semennyi fájdalommal nem jár.

2023. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%

A fájdalomtűrés nem fizikai erő kérdése.

Egyébként meg szimplán biológiai tény, hogy átlagosan a férfiak nagyobb izomtömeggel rendelkeznek, mint a nők, mint ahogy átlagban magasabbak is például. Ettől még egyéni eltérések lehetnek, egy versenysportoló kalapácsvető nő nyilván erősebb, mint egy fizikailag kevésbé aktív, ülő munkát végző férfi.

2023. jan. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
66%
Nőként kérdezem, tanultál biológiát, kiscsillag? Nem? Vagy miért nem vagy tisztában azzal az alapvető ténnyel, hogy a férfiaknak nagyobb az izomtömege GENETIKAILAG, a magas tesztoszteronszint miatt?
2023. jan. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
8-as tanultam, inkább olvasd el megegyszer a kerdesem :)
2023. jan. 7. 17:24
 10/31 A kérdező kommentje:
Illetve köszönöm a többi normális választ! ;)
2023. jan. 7. 17:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!