Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják azt a férfiak...

Miért mondják azt a férfiak hogy ők sokkal erősebbek mint a nők?

Figyelt kérdés
A nők azért sokkal több fizika fájdalmat kibírnak mint a férfiak (szerintem), pl. szülés, menstruáció, stb. Ez csak az én véleményem, nem a férfiakat szeretném ezzel támadni!
2023. jan. 7. 14:28
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
80%
Oké, akkor legyen már végre valódi férfi vs. nő MMA-küzdelem:).
2023. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
47%

Ha "arra lettek volna kitalálva", akkor a férfiak is kibírnák a szülést. Nyilván a természet úgy intéze, hogy ugyan nem kellemes, de aki szül, az bírja ki. Különben kihaltunk volna, nem?

Azt se feletsük el, hogy a szülés és a menstruáció nagyon egyéni dolgok. Van, akinél tök elviselhető, másnál kevésbé.

Hozzáteszem, egy mesntruációnak nem szabad annyira fájnia, hogy azt ne lehessen kibírni. Azt akkor ki kell vizsgáltatni, ugye tudod?


A fájdalom kibírása meg a fizikai erő egyébként sem ugyan az. Ha most kigyulladna a ház, nekem meg kellene valaki, aki berúgja az ajtót, félrerágatja a törmeléket és kicipel, akkor egy férfi tűzolóval jobban járnék, hiába nem szült meg menstruált soha. :D


Azt kellene elfogadni, hogy más feladatra vagyunk kitalálva. Mi értelme van 1:1 versengeni? Jobb lesz nekem attól, ha az van mondva, hogy én erősebb vagyok, mint a férfi főnököm? Király, innentől cipelhetem én azokat a dolgokat, amiket amúgy nem bírok el. Adtunk egy pofont a szarnak.


Elméleti síkon nagyon egyszerű ilyen kijelentéseket tenni, hogy de a nők erősebbek, csak sajnos ez nem szóban, meg okos bemondásokban dől el. Amúgy ezt általában nem azok a nők mondják, akik tényleg kemények is, hanem azok, akik nem, csak az a szöveg, hogy ha akarnák, akkor simán erősebbek lennének a férfiaknál. Csak pont most nem akarják.

2023. jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
47%

A fájdalomtűrés meg a fizikai erő nem ugyanaz.

Igen, a férfiak általában fizikailag erősebbek, a nőknek meg általában nagyobb a fájdalomküszöbük. És igen, a szülés miatt, ez ilyen egyszerű. Meg ugye persze ez általánosítás, vannak olyanok is, akik nem illenek bele az “átlagba”.

Én nagyon unom már amúgy ezeket a nők vs. férfiak kérdéseket. Lehet, hogy te pont a nők “oldalán” állsz ebben a kérdésben, de valójában csak esélyt adsz egy rakás fotelharcos hímsoviniszta f.sznak, hogy szidja a nőket. Ez nem tűnt még fel senkinek?

2023. jan. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Altalanositas.. plusz az ero nem egyenlo a turokepesseggel, fajdalomkuszobbel. Pl a ferfi felhuzas vilagrekord 501kg jelenleg. A noi 250 se
2023. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

"Lehet, hogy te pont a nők “oldalán” állsz ebben a kérdésben, de valójában csak esélyt adsz egy rakás fotelharcos hímsoviniszta f.sznak, hogy szidja a nőket. Ez nem tűnt még fel senkinek?"


És ezt te miből gondolod, 13-as? Az nem jutott eszedbe, hogy esetleg én nőként írtam a kérdésem? Ha elolvastad volna a szöveget, amit írtam a kérdés alatt, ott van hogy" EZ CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM. " :)

2023. jan. 7. 20:21
 16/31 anonim ***** válasza:
22%
Legalább azt áruld már el, hogy neked az honnan jött, hogy az az erősebb, aki jobban bírja a fájdalmat.
2023. jan. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

16-os azt nem írtam, hogy a nők attól erősebbek, hogy jobban bírják a fájdalmat.

Ezt csak példának mondtam. :)

2023. jan. 7. 20:59
 18/31 anonim ***** válasza:
76%
De ez miért példa az erőre?
2023. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Én ezt valójában úgy értettem, hogy a fájdalomtűrő képességünk "talán" nagyobb a szülésnél, és ezért lennénk erősebbek.

Különben meg az jogos, hogy ha a férfiak lettek volna kitalálva a szülésre, nyilván ők is kibírnák, valahogy.

2023. jan. 7. 21:02
 20/31 A kérdező kommentje:
Szülésben*.
2023. jan. 7. 21:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!