Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők, mit válaszolnátok...

Lányok, nők, mit válaszolnátok, ha egy pasi megkérdezné, mikor menstruáltatok legutóbb és/vagy mikor jön meg legközelebb?

Figyelt kérdés

Tehát nem a párotok, hanem csak egy szimpla fiú haver, vagy valami véletlen egyéb ember megkérdezné tőletek, megmondanátok neki mikor volt utoljára, vagy nem mondanátok meg?

Ki, hogyan reagálna egy ilyen kérdésre? Mennyire akadnátok ki?

Mi volna a reakciótok?



2023. jan. 8. 20:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Megkérném, hogy többet ne kérdezzen ilyesmit, mert semmi köze hozzá. Egy ideig biztosan kerülném a társaságát.
2023. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Én visszakérdeznék jó hangosan (legalább 10 ember hallja), hogy a 10 centiméteres merev farkával még mindig szűz 35 éves létére?
2023. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Kamukérdés
2023. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%

Nem te vagy véletlenül a minapi "Lányok, mit szólnátok, ha a buszon megkérnélek, hogy hadd érinthesselek meg?"

Én elferdült személyiségűnek nézném az illetőt, de válaszolnék neki, mert nem titok. Váljék egészségére ez a tudás. A továbbiakban nem kívánnék vele szóba elegyedni.

2023. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem, azt a kérdést nem láttam. Belinkeled kérlek, ott milyen válaszok jöttek? Amúgy nem kamukérdés, inkább mondjuk úgy hogy elméleti kérdés.
2023. jan. 8. 20:33
 6/22 anonim ***** válasza:
9%

De azt elvárják a nők hogy természetesen fogadjuk el és nyaljuk faljuk körbe őket mikor megvan nekik, de nem beszélnek róla. Szép. Tipikus női logika.

Nem is értem hogy még itt is miért ilyen passzív agresszívak xd

2023. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom belinkelni, mert annyira irritáló volt az úriember, hogy én egy nap után töröltem a követett kérdéseim közül. Nem méltó arra, hogy még egy helyen megjelenjen.
2023. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
#7 megtaláltam közben... elég tartalmasan ment a beszélgetés...
2023. jan. 8. 20:47
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként nem kell, hogy férfi legyen, idegen nőt is elküldenék a francba. Miért kell állandóan fetisisztának lenni vagy autistát játszani?
2023. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Metionin ***** válasza:
82%
Hogy semmi köze hozzá. Bár nem tudom elképzelni, hogy idegen férfi milyen okból kérdezne ilyet, ha nem orvosom vagy egyéb, a testi dolgaimmal foglalkozó szakember.
2023. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!