Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők, mit válaszolnátok...

Lányok, nők, mit válaszolnátok, ha egy pasi megkérdezné, mikor menstruáltatok legutóbb és/vagy mikor jön meg legközelebb?

Figyelt kérdés

Tehát nem a párotok, hanem csak egy szimpla fiú haver, vagy valami véletlen egyéb ember megkérdezné tőletek, megmondanátok neki mikor volt utoljára, vagy nem mondanátok meg?

Ki, hogyan reagálna egy ilyen kérdésre? Mennyire akadnátok ki?

Mi volna a reakciótok?



2023. jan. 8. 20:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Szó nélkül megkerülném és otthagynám.
2023. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
De csak nem idegenről van szó értelmi hadnemondjammik, haverról is.
2023. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%

Fiú haver miért kérdezne ilyet? Ha nincs valami normális oka, ami miatt releváns, akkor néznék, hogy mi???

Ezen goldolkodom, hogy milyen kontextusban lenne ennek a kérdésnek értelme. Rosszul leszek valahol, bevisznek kórházba, ő segíteni akar és akkor??? Vagy esetleg felmerül, hogy terhes vagyok? Vagy mi?


Vagy megint van egy hülye fetistista kérdező, aki arra veri a pici farkát, hogy hülye szituációkat képzeltet el és várja a válaszokat?

2023. jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy érdekes mert nekem van pár női haverom, osztálytársam, ismerősöm akikkel közel sem vagyok szoros viszonyban és már beszéltek kéretlenül ilyen témáról.
2023. jan. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
79%
De az más, hogy valaki elkezd beszélni akármiről. Itt arról van szó, hogy valaki kérdez.
2023. jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
79%
A páromon kívül maximum a nőgyógyaszomra tartozik a ciklusom🤷‍♀️
2023. jan. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
87%
Javasolnám, hogy kérdezze meg a férjem. Aki ilyeneket akar tudni egy idegen nőről, annak legyen pofája a párja elé odaállni feltenni ezt a kérdést.
2023. jan. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Épeszű ember nem kérdez ilyet egy idegentől.
2023. jan. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogy semmi köze hozzá. Én sem kérdezgetem a maszturbálási szokásairól :D
2023. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
"közöd?"
2023. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!