Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők, mit válaszolnátok...

Lányok, nők, mit válaszolnátok, ha egy pasi megkérdezné, mikor menstruáltatok legutóbb és/vagy mikor jön meg legközelebb?

Figyelt kérdés

Tehát nem a párotok, hanem csak egy szimpla fiú haver, vagy valami véletlen egyéb ember megkérdezné tőletek, megmondanátok neki mikor volt utoljára, vagy nem mondanátok meg?

Ki, hogyan reagálna egy ilyen kérdésre? Mennyire akadnátok ki?

Mi volna a reakciótok?



2023. jan. 8. 20:18
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
82%

Ha haver kérdezné akivel nagyon jóban vagyok, neki max annyit mondanék, hogy "még van időm a következő meghalásig" vagy "igen, nemsokára veheted nekem a csokit a büfében/boltban", de konkrétat nem mondanék, mert ez magándolog. Ilyenkor nekem fáj és nem neki és én személy szerint nem is szeretek róla beszélni.

Ha meg idegen, akkor meg semmit nem mondanék, mert aki nem áll még csak közel sem hozzám, annak aztán tényleg semmi köze ilyenhez.

2023. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
100% magánügy, nem tartozna rá.
2023. febr. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!