Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kérdésem a lányok felé szól...

A kérdésem a lányok felé szól és nem a férfiak felé. Kérdés: Mi a véleményetek a motorosokról ha egy szóval kellene nektek jellemezni?

Figyelt kérdés

Bejönnek a motoros férfiak?


Például akinek többszázezres sport motorja van.


Most ne jöjjenek azok a motoros előítéletek hogy ,,szerv donorok" ,,száguldoznak" meg ilyenek. Mert az autósok is ugyanazt csinálják. Olyant még nem hallottam hogy egy motoros kinyírt volna egy családot. De olyanról naponta hallok hogy egy autós kinyírt egy családot. Szóval tekintsünk most el ettől.


Bejönnek vagy sem?


Igen vagy nem? Egy szóval válaszoljatok.


Ha igen akkor miért jönnek be?


Ha nem jönnek be, akkor arra meg ne is válaszoljatok mert a szokásos előítéleteket írjátok csak le (arra pedig én személy szerint nem vagyok kíváncsi).


Én most jelen pillanatban a pozitív részével szeretnék foglalkozni. Felmérést szeretnék végezni.


Például ha utcán valaki oda jönne hozzátok egy ilyen kérdéssel, akkor mi lenne az első gondolatod pozitív értelemben? Akár egy mondatba taglalva.


Tehát hogy bejönnek - e a motorosok, illetve tudnál - e pozitív dolgot is mondani, ne csak negatívat?


Várom a válaszokat!


Köszönöm!


26/F



#nők #motor #tetszés #sportmotor #Motoros férfi #Fiatal motorosok
2023. jan. 9. 08:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
87%
Milyen az a "többszázezres sport motor"?
2023. jan. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 anonim ***** válasza:
84%
Engem az érdekelne, hogy milyen motor van a szakadt apróson kívül, ami nem többszázezres 😂
2023. jan. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 anonim ***** válasza:
91%

Nekem semleges.

Nem lesz helyesebb a motor miatt.

Ha bejon a pasi akkor lényegtelen hogy motorja van e vagy autója vagy biciklije.

Hiába néz ki jól a motor ha a pasi leveszi a sisakot és abszolút nem jön be.

2023. jan. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 anonim ***** válasza:
86%
Az IP cím alapján hogyan állapottad meg, hogy milyen a kommentelő neme???
2023. jan. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 anonim ***** válasza:
96%
Ip címről meg lehet állapítani, hogy ki a férfi és ki a nő?xd Huh, ez új! Ezzel most elég kellemetlen helyzetbe hozod magad. Te kis kamugép.
2023. jan. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:
95%
Az hogy motoros, nem tulajdonság, hanem közlekedési mód. Szóval semmit sem jelent. Az a kategóriájú motoros, aki a motorozás miatt nagynak hiszi magát, taszít.
2023. jan. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 anonim ***** válasza:
95%
"Ha nem jönnek be, akkor arra meg ne is válaszoljatok" Ja, hogy seggnyalást vársz, mert neked drága mocid van: Így látatlanban taszító alak vagy.
2023. jan. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem Te vagy az aki kb hetente felteszi ugyanazt a kérdést...Miért olyan nehéz elfogadni,hogy a kutyát nem érdekli a motorod?Több százezres moci?Tényleg egy hulladék robogóval akarsz felvágni?Egy normális motor egy millánál kezdődik-az enyém másfél millát ér,mégsem villogok vele....
2023. jan. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 A kérdező kommentje:
#19 Soha nem volt neked motorod. És igen nekem sport motorom van és jól is nézek ki. Maradjunk annyiban!
2023. jan. 9. 10:02
 20/78 anonim ***** válasza:
84%

Öngyilkosjelölt.


Nem jönnek be jobban vagy kevésbé, mint mások. Nem az számít, hogy motorozik-e vagy sem.

Én egyáltalán nem vagyok rákattanva a motorokra, szóval engem nem hat meg.

2023. jan. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!