Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kérdésem a lányok felé szól...

A kérdésem a lányok felé szól és nem a férfiak felé. Kérdés: Mi a véleményetek a motorosokról ha egy szóval kellene nektek jellemezni?

Figyelt kérdés

Bejönnek a motoros férfiak?


Például akinek többszázezres sport motorja van.


Most ne jöjjenek azok a motoros előítéletek hogy ,,szerv donorok" ,,száguldoznak" meg ilyenek. Mert az autósok is ugyanazt csinálják. Olyant még nem hallottam hogy egy motoros kinyírt volna egy családot. De olyanról naponta hallok hogy egy autós kinyírt egy családot. Szóval tekintsünk most el ettől.


Bejönnek vagy sem?


Igen vagy nem? Egy szóval válaszoljatok.


Ha igen akkor miért jönnek be?


Ha nem jönnek be, akkor arra meg ne is válaszoljatok mert a szokásos előítéleteket írjátok csak le (arra pedig én személy szerint nem vagyok kíváncsi).


Én most jelen pillanatban a pozitív részével szeretnék foglalkozni. Felmérést szeretnék végezni.


Például ha utcán valaki oda jönne hozzátok egy ilyen kérdéssel, akkor mi lenne az első gondolatod pozitív értelemben? Akár egy mondatba taglalva.


Tehát hogy bejönnek - e a motorosok, illetve tudnál - e pozitív dolgot is mondani, ne csak negatívat?


Várom a válaszokat!


Köszönöm!


26/F



#nők #motor #tetszés #sportmotor #Motoros férfi #Fiatal motorosok
2023. jan. 9. 08:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
87%
Inkabb negativ erzeseim vannak, ha valaki iszonyuan bejonne es kesobb kiderul, hogy a motorozas a hobbija, ettol meg osszejonnek vele, ha minden masban bejon es passzolunk, de inkabb ne legyen ilyen helyzet.
2023. jan. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
84%
:D :D :D
2023. jan. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:
86%
Párom korábban nagy motoros volt, mire megismerkedtünk már felhagyott vele. Nem hagynám, hogy visszatérjen ehhez, épp elég ismerősöm, barátom maradt az utakon.
2023. jan. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
32%
Milyen motorod van?
2023. jan. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem max egy 10 éves aprillia rs 50 xd
2023. jan. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
2023. jan. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
95%
Akik normálisan tudnak közlekedni vele azzal semmi bajom nincs, de akik a városban bőgetik a sportmotoraikat, azok idióták. De amúgy is a többségük idióta mert kompenzálásra használják, így akarnak menőbbnek mutatkozni, csajozni. N
2023. jan. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:
94%
A motoros pasik nem, de akik egy ip cím alapján megmondja a nememet az már tréfál :D
2023. jan. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:
89%
19-es vagyok.Hogy jól nézel e ki,azt nem Te döntöd el-maradjunk a motornál,mesélj róla.Én endúrózom,jelenleg egy Yamaha xt 660-nal.A tied milyen lehet több százezer ft-ért?
2023. jan. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 anonim ***** válasza:
84%
Semleges.
2023. jan. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!