Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kérdésem a lányok felé szól...

A kérdésem a lányok felé szól és nem a férfiak felé. Kérdés: Mi a véleményetek a motorosokról ha egy szóval kellene nektek jellemezni?

Figyelt kérdés

Bejönnek a motoros férfiak?


Például akinek többszázezres sport motorja van.


Most ne jöjjenek azok a motoros előítéletek hogy ,,szerv donorok" ,,száguldoznak" meg ilyenek. Mert az autósok is ugyanazt csinálják. Olyant még nem hallottam hogy egy motoros kinyírt volna egy családot. De olyanról naponta hallok hogy egy autós kinyírt egy családot. Szóval tekintsünk most el ettől.


Bejönnek vagy sem?


Igen vagy nem? Egy szóval válaszoljatok.


Ha igen akkor miért jönnek be?


Ha nem jönnek be, akkor arra meg ne is válaszoljatok mert a szokásos előítéleteket írjátok csak le (arra pedig én személy szerint nem vagyok kíváncsi).


Én most jelen pillanatban a pozitív részével szeretnék foglalkozni. Felmérést szeretnék végezni.


Például ha utcán valaki oda jönne hozzátok egy ilyen kérdéssel, akkor mi lenne az első gondolatod pozitív értelemben? Akár egy mondatba taglalva.


Tehát hogy bejönnek - e a motorosok, illetve tudnál - e pozitív dolgot is mondani, ne csak negatívat?


Várom a válaszokat!


Köszönöm!


26/F



#nők #motor #tetszés #sportmotor #Motoros férfi #Fiatal motorosok
2023. jan. 9. 08:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
28%
Ja, mert te annyira jól nézel ki hogy motorral akarsz kompenzálni, így harminc felé ballagva XD
2023. jan. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 A kérdező kommentje:
Ogen
2023. jan. 9. 11:05
 33/78 A kérdező kommentje:
Igen
2023. jan. 9. 11:05
 34/78 anonim ***** válasza:
25%
Bőregerek.
2023. jan. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
33%
Majd akkor akarj nőzni, ha agyban nem leszel gyerek. Mert most rohadtul az vagy, kb 12 éves szinten. És ez nagyon nem vonzó.
2023. jan. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 A kérdező kommentje:
Nagyon frusztráltak vagytok 😅😅
2023. jan. 9. 11:09
 37/78 anonim ***** válasza:
86%
Az nem frusztráltság hogy a kis majmokat, akik meg akarják szabni mit válaszolhat a másik, lenézi az ember.
2023. jan. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 anonim ***** válasza:
91%
Milyen motorod van?
2023. jan. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 anonim ***** válasza:
32%

Számomra semlegesek.

Bár van egy sármja és vonzereje a például "Easy Rider"-ben (1969) bemutatott motoros kultúrának és életstílusnak, tőlem ez távol állna, nem tudnám a saját életemben kellően értékelni, illetve azonosulni vele. (Egy párkapcsolat során pedig az ember alapvetően a hasonlót keresi, akivel a lehető legtöbb kötődési pontja van.)

Vannak motoros barátaim, ismerőseim, bár nekik ez inkább csak egy hobbi, nem az életük központi eleme. Hozzájuk ugyanúgy viszonyulok, mint a nem-motoros barátaimhoz, akiknek pedig más hobbijaik és érdeklődéseik vannak.

Az első dolgok között nyilván a veszélyesség jutna eszembe, hiszen például amikor a Mátrában túráztam a családommal, gyakran láttunk motorosoknak állított keresztfákat, illetve a Kékestetőn is van csak a motorbalesetekben elhunytaknak egy külön emlékhelye. (Nyilván az autózás is ugyanúgy lehet veszélyes, csak az arányok eltérőek.) Anno az utcánkban is lakott egy srác, aki tizennyolc évesen kapott egy motort (meg nem mondom, milyen típusú volt), és az első útja során balesetet okozott a motorral (holott volt rá forgalmi engedélye) és nyaktól lefelé lebénult.

Összefoglalván, nekem semmit nem jelent ez a motoros lét, számomra abszolút semleges, akárcsak például a focisták vagy gamerek.

24/N

2023. jan. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
31%

Én imádom a motorokat, és az autókat. Ilyen beállítottságú vagyok, rengeteget is vezetek (autóval).

Illetve ha motoros valaki, konkrétan egy közösség tagja, álltalaban akkor már a haverjai is motorosok, nem csak egy egyszerű hobby már (álltalaban) ez, na meg rengeteget foglalkozik a motorjával az ember, ha már van.

Nekem ez egyfajta precizitást jelent, hogy ennyire foglalkozik valaki valamivel, igényes rá, és ez szimpatikus.

Ez a pozitív oldala az én véleményem szerint, erre voltál kíváncsi.


Ez az, amire nem vagy kíváncsi: a negatív véleményem.

Rettentő sok hlyegyerek van, akinek van pénze vesz motort, és nem vigyáz magára, száguldozik, összetöri magát. Nekem relatíve sok motoros ismerősöm van, ennek a fele biztosan volt már kórházban olyan baleset miatt, amit ő okozott magának a helytelen sebesség megválasztásával.

Ez egyáltalán nem lenne nekem vonzó, aki családot szeretne, és mondjuk együtt megöregedni valakivel.

Havernak, barátnak, vagy esetleg alkalmi partnernek izgató ez, de rendes kapcsolatban biztosan nem.

Ami még nem szimpatikus, az a rettentő nagy önérzet motorosoknál.

Most már sok motorosnak van dashcam-ja, és ha utazik a városban, valakit szabálytalannak tart, felveszi aztán beküldi motoros csatornáknak, van hogy a "vétkes" autó után megy veszekedni.

Na már most, nekem is mutattak ilyesmit az ismerőseim, hogy a motorosokra nem figyelnek az autósok, és ez milyen veszélyes.

Álltalaban az van, hogy a motoros cikázik a sávok között, vagy pontosan a sávon megy nagy sebességgel ami biztosan nem 50km a városban, az autós meg szeretne sávot váltani, a motoros is, és az autós már előbb jelez és már kiteszi az orrát is az autónak, de a motoros már megy és akkor elképesztően megsertődik, veszekedik, követi az autóst hogy mivan, nem figyelsz rám???

Pedig azt látod a videón, hogy az autós jelzett, nem azonnal váltott sávot, előbb jelzett, ergo a motorossal szemben neki van elsőbbsége, mégis a motoros van kiakadva esetleg még a tükrét is letöri.

Ennek ellenére vigyázni kell a motorosokra, én mindig figyelek rájuk. Viszont ez túlkapás.


Amúgy a motorok gyönyörűek, nyilván nekem is van kedvencem, szeretem a motorsportot is, nőként.

2023. jan. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!