Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A való életben te milyen vagy?

A való életben te milyen vagy?

Figyelt kérdés
távolságtartó vagy nyitott?
2023. jan. 10. 18:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Ugyanilyen fa*zopó vagyok itt is, mint a való életben. Csak itt mindenki rühell, meg lepontoz a véleményemért, a valóságban viszont baromi sok barátom van, pontosan ugyanezért. :D
2023. jan. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Először távolságtartó,aztán nyitok.
2023. jan. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Határozottan távolságtartó. Egyszerűen nem tudok mit kezdeni az emberekkel amikor olyanokról beszélnek amihez alapból semmi közöm meg nem is érdekel.
2023. jan. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan olyan mint itt. Ami a szívemen az a számon, itt lepontoznak érte a való életben meg inkább megsértődnek/otthagynak. Mindig az igazat mondom hiába fájó az a másiknak tudom, hogy mit akar hallani de azért se azt mondom, hanem az igazat. Barátaim/kapcsolataim mentek rá, de inkább maradok egyenes ember mint egy hazug senkiházi.
2023. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Távolságtartó vagyok.
2023. jan. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Felszínes szinten nyitott, bárkivel el tudok dumálni bármiről, ha kell, de egyrészt nem vágyom ilyesmi interakciókra, másrészt sok idő mire tényleg megnyílok valakinek. Ahhoz, hogy valakit barátnak tartsak pl. évek kellenek.

Egyébként én is kertelés nélkül elmondom a véleményem, hívtak már mindenféle érzéketlen bunkónak itt az oldalon, de ezt pont, hogy szeretik bennem a barátaim.

2023. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Zárt, de ha biztonságban érzem valaki mellett magamat, akkor egyre jobban nyitok.
2023. jan. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Ez a ketto valtakozva. Fekete-feher igen-nem termeszetem van. De a tendencia, hogy idovel egyre nyitottabb lettem. Eltuntek a gatlasaim, talpraesett vagyok. Idegenekkel nagyon nyitott vagyok mar joideje. Viszont a kozel allok mellett, pl egy hosszabb osszezartsag, csalad, mint egy kagylo, be-be csukodom.
2023. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%
Távolságtartó mert mindenki csak meg akar dugni..
2023. jan. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
A szép nőket meg akarják. Semmi újdonság nincs benne.
2023. jan. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!