Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok sehol sem...

Miért nem tudok sehol sem kiállni saját magamért az életben?

Figyelt kérdés

Mindenben gyenge vagyok, határozatlan, kollégáim is pattogtatnak minden féle utasításokkal amikor semmi joguk nincs hozzá. Dolgoztam már hivatalban is, de ott is csak egy papírral rohangászós mindenki csicskája voltam. 6 munkahelyről rúgtak már ki azonnali hatállyal minden féle átlátszó és valótlan indokkal, pedig mindent megoldottam és szinte erőmön felül szaladgáltam mint a mérgezett egér. A legutóbbi álláskeresésem is szinte halogattam, még annak ellenére is, hogy fogytak a tartalékaim, azt gondoltam magamban, hogy legalább kipihenem, kisírom magam 2-3 hét alatt. Később egy cégnél a parkolót sepregettem, de onnan próbaidőben 2 hónap után magamtól mondtam fel mert ugrattak, szivattak, hülyének néztek és szemétláda módon bántak velem. Mi lehet az én bajom?

24/F



2022. dec. 29. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Közegfüggő, de tényleg, ha van ahol egy kiégett megszokott csapat van, akkor még emberileg is szar leszel ha nem úgy ugrálsz ahogy fütyülnek; kvázi ha kiállsz magadért akkor hogy engedheted meg magadnak ezt a viselkedést.

Ha meg a saját közegedbe kerülsz, a leg elmebetegebb fekete humorodra is vevők lesznek; kvázi ha kajak balhé van is meg lesz oldva.

2022. dec. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze új dolgozóként nehéz kiállni magadért, mert nem tudod ezt se, meg ezt se tudod, ó hát ezt se tudod, pedig már itt vagy 1 hónapja, igaz még meg se mutattuk neked, de elvégezted a sulit, mért nem tudod? Meg fiatal vagy neked bírni kell(aztán ha vérzik az orrod a te bajod), meg mindent a szabadidődre tervezz, gyere be holnap, majd xy helyre mész máskor(aztán mikor egy hét alatt 5x változik a beosztásod szervezz bármit is xd)

Amúgy is mi ez a haj, meg mi az a füledbe, így jösz be dolgozni?

2022. dec. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert halak a horoszkópod. Rossz időben születtél...
2022. dec. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3. Nekem is :o bár aki ge ciskedik velem azt manipulálom mint a tanáraimat anno, már akit lehet, nem rosszból de ha tönkre akarnak tenni menjenek tönkre ők.
2022. dec. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most miért baj ha rohangászol a munkahelyen? Legalább rögtön megvan az edzés is. Lehet hogy irigyek rád mert fitt vagy.
2022. dec. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5. Hát én rohangásztam melóba, alig ettem, cserébe tönkremegy a térded meg a derekad és ilyen löttyedt tested lesz, bár 100kilót simán félredobsz amíg bírja a térded meg a derekad persze.
2022. dec. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem hiszed el magadról,hogy elég vagy,szerethető vagy.Ezt van,aki kiszagolja,és visszaél vele.Erődön felül ne csinálj semmit,csináld meg a dolgod,és kész.Én is sokat hajtottam a cégnek,aztán egyszer jó beteg lettem hosszabb időre kiírt az orvos,beszólt az irodista,hogy döntsem el,akarok-e ott dolgozni még.Na szépen beolvastam neki,mondtam,ha nem érted meg,hogy nem a fszomat lóbálom otthon,hanem komoly fájdalmaim vannak,akkor ki lehet rúgni.Ennek egy éve,azóta is ott vagyok,és érdekes,nem nagyon mernek bszogatni.
2022. dec. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem nem bszogat senki sem, én alapvetően egy full workoholic vagyok. 8:00-16:00-ig lenne munkaidőm, de benn vagyok már 6:30-ra és 19:40-ig nyomom ami a csövön kifér. Ebédet és vacsorát is viszek, lassan benn élem az életem az irodámban. Nem tudom miért vagyok ilyen, de nekem ez a lételemem.
2022. dec. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!