Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jól döntöttem? Miért érzem...

Jól döntöttem? Miért érzem magam rosszul?

Figyelt kérdés

Volt egy törpe kakasom, amelyik eléggé erőszakos volt a tyúkokkal és az egy másik törpe kakast is terrorban tartott. Így, úgy döntöttem, hogy elajándékozom.

Többen is jelentkeztek érte. Végül, egy hölgy és egy úr volt a leggyorsabb. Ám, előbb a hölgy jelentkezett. Ő már aznap jelentkezett érte, az úr 2 nappal később. Így, gondoltam, úgy lesz igazságos, ha neki adom.

Az úr pedig látszólag jobban "tepert" érte... Fel is hívott engem Messengeren, mielőtt ismerősök lettünk Facebookon. Persze, nem tudtam felvenni, mert az engedélykérések mapoaban volt.

Írtam az úrnak, hogyha a hölgy meggondja magát, akkor ő lesz az első, akinek odaadom!

Ám, a hölgy eljött érte a fiával és elvitte. Amit közöltem az úrral és ezt írta: "Szép napot köszönöm 😭".

Furdal a lelkiismeretem, hogy jól döntöttem e. Megesett a szívem az úron...

Írtam a hölgynek az előbb, hogy bevált e a kakas. Azt írta, igen, nagyon elégedett vele, jól kijön a tyúkokkal.

Egyébként, a hölgy is szimpatikus volt! Idősebb, kedves hölgy.

Tehát, úgy érzem, igazságosan döntöttem, de, rossz érzés, hogy az úrnak nem tudtam segíteni.



2023. jan. 11. 10:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom arra célzott, hogy minden ilyen apróságot ennyire a lelkedre veszel.
2023. jan. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Arra hát.
2023. jan. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Valójában nem okoztál nagy lelki törést az úr életében, a sírós smiley amolyan költői túlzás, mert hát persze, reménykedett. De írt egy üzenetet, hogy jelezze, tudomásul vette.

Majd szerez kakast máshonnan, szerintem ő már el is felejtette rég a dolgot.

2023. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Persze, az úrral megbeszéltem a dolgokat és nem haragszik. Amúgyis csak tavasszal akár pipőket tartani, úgyhogy nem sürgős neki.
2023. jan. 12. 10:49
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindezek fényében én nem ajánlom a kereskedői pályát neked 😁
2023. jan. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Sem a hitelügyintéző pályát! 😁
2023. jan. 12. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!