Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érezted már úgy, hogy direkt...

Érezted már úgy, hogy direkt "szívatva" visszaadták a kölcsönt?

Figyelt kérdés
Én még nem, de ilyenekre gondolok, hogy pl. panaszt tettél az étteremnél a kiszolgálás minőségére, és ezért legközelebb későn vitték ki a megrendelt ételt. Vagy hasonló esetek.
2023. jan. 11. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Nem.

Mondjuk a kifejtésben írt példa csacsiság. Ha nekem egy bolttal vagy étteremmel bajom van, nem teszek szóvá semmit, csak nem megyek oda többet. Akinek akkora baja van vele, hogy panaszt tesz a személyzetnek, legközelebb mégis ugyanoda megy, az a szó szoros értelmében házhoz megy a pofonért.

2023. jan. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát arról már hallottam, hogy egyes kajafutárok extra adalékként az ondósejtjeiket rakták bele az ételekbe, mert nem jött az egyik rendelőtől borravaló. Mondjuk ez csak urban legend.
2023. jan. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem adok rá lehetőséget. Ha odáig fajul a történet hogy tényleg panaszt kell tegyek, akkor csak abban az esetben teszem meg, ha tudom hogy soha többet nem veszek / rendelek tőlük semmit. Sok a sunyi és bosszúálló, kártékony ember, aki nem elég hogy hanyag és hibázik, de még a látszólagos meghunyászkodás után is neki áll feljebb, és ha teheti bosszút áll. Abból meg nem kérek.

Persze akad pár szolgáltató ahol nagyobb cég, és nem fognak egyesével szivatni, főleg hogy más ember kezeli a panaszokat. Ha szükséges akkor ott szoktam és kell is jelezni a panaszt, ha valami probléma van. De olyan helyeken meg nem nagyon érhet retorzió utólag.

2023. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!