Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt irta nekem egy làny,nincs...

Azt irta nekem egy làny,nincs velem semmi baja,csak soha az èletben nem akar talàlkozni olyan emerrel mint amilyen èn vagyok. Ezt èrtitek?

Figyelt kérdés
2023. jan. 18. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
13%

Ez egy olyan lány, aki nem képes esélyt adni senkinek. Kizárólag a számára tökéletesnek hitt fiúnak adna esélyt, csak az a baj, hogy ez csak a filmekben létezik.

Tehát ne szomorkodj ezen, mert nem érdemel meg téged. Ez az ő szegénységi bizonyítványa, nem a tied.


Lehet, hogy ő sem tudja mit akar, de attól még nem romboljuk le másnak az önbecsülését.

2023. jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Te lehet hogy túl szerény és túl lassú vagy, ő meg a harsány és pörgős srácokat kedveli. Nincs semmi baja veled, csak randizni nem akar veled. Semmi baj nincsen, olyannak kell udvarolni, aki kedvel téged.
2023. jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Fú, 1es, milyen jó hogy így ismered azt a csajt és pont erre jártl:D


Kérdező, és esetleg rákérdeztél, hogy mit ért "olyan ember" alatt?

2023. jan. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
A lányok azok gonosz sexy démonok, majd rájössz idővel.
2023. jan. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Úgy értsd: munknatársként, sulis feladatok megoldásában, csoportos feladatok megoldásában okés, de pl.: elmenni együtt moziba, sportolni, stb. helyekre nem akar.
2023. jan. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kíváncsi rád, - akárhogy is próbálkozol! Ennyi!
2023. jan. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen nyomós okkal mondok bárkinek. Aki nem tetszik, az még messze kevés ehhez, amikor viszont a másik egy értetlen, esetleg erőszakos, nyomuló f...sz, na ő megkapja.
2023. jan. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sokat elmond szerintem a Kérdezőről, hogy konkrétumot nem írt.

Simán el tudom képzelni róla, hogy vissza sem kérdezett, hogy konkrétan mi a baja a csajnak vele, hogy épülésére válhatna a dolog...

2023. jan. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xp ali ***** válasza:
Nem illetek össze. Ennyi.
2023. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!