Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok olyan férfiatla...

Csak én vagyok olyan férfiatlan, hogy 25 évesen elkérik a személyim a boltban ha például veszem egy doboz sört?

Figyelt kérdés
Nem nézek ki úgy, mintha korombeli lennék, a szakállam is, vagyis nem nevezném szakállnak olyan mintha egy 15 éves serdülőé lenne :D
2023. jan. 18. 21:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd ez is elmúlik egyszer. Fogadd bölcs mosollyal.
2023. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki.


Én 32 vagyok, ha megborotválkozom mint egy 16 éves úgy nézek ki. Apám is ilyen, 70 évesen mint egy 50 éves úgy néz ki.


Ez még mindig sokkal jobb, mintha valaki 25 évesen úgy néz ki mint egy 40 éves.


Én konkrétan az elmúlt 1 hónapban 3 olyan nővel találkoztam, akikről azt hittem 40 körüliek és még 30 évesek sem voltak, ráadásul 1 kiló vakolattal :D

2023. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nem, nagyon sokan vagyunk. 32 évesen elég egy ismeretlen új eladó, simán elkéri. kis kecskeszakáll se segít. egyszer azzal vigasztaltak hogy sokan mászkálnak így utcán csak ugyanúgy nem gondoljuk róluk, meg hogy majd később előny lesz, de én eddig csak hátrányát tapasztaltam. dehát el kell fogadni hogy nem vagyunk egyformák
2023. jan. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam, aztán elkezdtem kopaszodni, sokan már nem is mernek tegezni.

Hiányzik, amikor 18-nak néztek. :D

2023. jan. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyu, ez még mindig fényévekkel jobb, mint amikor én 19 évesen őszi előrehozott érettségire jelentkeztem más suliba, és minden alkalommal, amikor valami ezzel kapcsolatos dolgot akartam intézni, mindig megkérdezték, hogy magamnak intézkedej, vagy a kiskorú gyerekeknek.
2023. jan. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is rosszabbul eshet azoknak akik genetikából fiatalkorukra kapnak idősebb kinézetet, mert aki idősebben "fiatal" az könnyebben beletörődik mint fordítva ahol lerombolják a fiatalságát ha szóvá teszik
2023. jan. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig meglepődöm szalagavató után, mikor kiderül, hogy a 25 körülinek vélt fiúk csak 17-18 évesek.
2023. jan. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Később nagyon fogsz neki örülni, ne félj.
2023. jan. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%

Ne nyögj.

A SPARban meg a LIDLben az eladónak be kell írnia a születési évedet a rendszerbe, ezért minden esetben be el kell, hogy kérjék.

Persze visszatérő vásárlóknál nem szarakodnak vele, beírnak valamit ami elmúlt 18, de a lényeg, hogy protokoll szerint kötelező mindnekitől elkérniük.

2023. jan. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Na én meg pont ezért megyek mindig önkiszolgáló kasszához mert az legalább még mindig elkéri a személyemet vén létemre is ha alkoholt veszek.
2023. jan. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!