Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék továbblépni az...

Hogyan tudnék továbblépni az iskolai bántalmazáson?

Figyelt kérdés
Engem kiközösítettek az osztályban, megvetettek, lenéztek, mindig egyedül voltam. Majd ahogy a tanárok ezt észrevették, ők is elkezdtek piszkálni, megalázni, állandóan engem feleltettek az osztály előtt. Főleg a tanároktól esett rosszúl, hiszen ők felnőtt emberek voltak... ti hogyan dolgoztatok fel a rengeteg megaláztatást? Azon kívűl hogy az osztálytalálkozókra nem megyek el, a facebookon pedig egyikük sem az ismerősöm, az utcán pedig nem köszönünk egymásnak.
2023. jan. 21. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2023. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Terápiában. Egyedül nem, hiszen most sincs támogató közeged sajnos. Ezt tűpontosan érzem a kérdésedből.
2023. jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2%
Hűha, felelni kellett, de durva.
2023. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Válts sulit, mert ez neked sem egészséges dolog.
2023. jan. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

fúúú, hogy is csináltam.. Napi órákat gondolkodtam aktivan az érzelmeimen, a saját működésemen, ezek okain, és hogy mi a jobb út, a nagyobb érzés, a tisztább ésszerűség.

Hétvégente nem volt meg a több óra, mert akkor nem utaztam buszon, nem voltak iskolaszünetek, stb. De azért ment rendesen. Főleg mert sokat füveztem és az eléggé nem hagyott mást csinálni.., vagy kung fuztam, vagy traumát oldottam fel...

2023. jan. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Én úgy dolgoztam fel, hogy erősen ittas állapotban elmentem az osztálytalira, ahol cinikusan elmeséltem, hogy diplomásként nagyon jól keresek, és az egyetemen meghúztam elég sok csajt. 🤣
2023. márc. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!