Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire bizarr másokat...

Mennyire bizarr másokat stalkolni a közösségi oldalakon, még azelőtt, hogy barátságnál többet próbálkoznék kihozni a kapcsolatból? Mit gobdolnák, ha tudnád, hogy a párod lecsekkolt téged ily módon? Ti mennyire szoktatok másikat megfigyelni online?

Figyelt kérdés

Mármint így összes közösségi oldalon, minden lényeges infót végignézni. Érdeklődési körök, stb.

Én nem vagyok szívbajos, bárkit elhívok randizni, ha akarom, de nem szeretek belenyúlni a kínos helyzetekbe, hogy aztán a közös környezet miatt évekig lessük egymást kínosan. Szóval ha bejön valaki, és nem mély a kapcsolat még, én azért feltérképezem a terepet. Miket oszt meg, milyen képeken jelölik meg, milyen oldalakat követ, stb. És spóroltam már meg így olyan köröket, hogy nem próbálkoztam be, miközben párja van, amiről amúgy nem tudnék, vagy mondjuk ilyen nem nyíltan, de meleg.

Csak nem tudom, hogy mennyire fura, amikor pl megismerek valakit, lecsekkolom, tegyük fel, hogy nem találok semmi kizáró okot, később működik is a kapcsolat, és akkor később kiderül, hogy én közösségi oldalakat böngészve a kiskamaszkori zongorafelvételtől át, az összes követést, meg úgy mindent átnéztem.


2023. jan. 24. 02:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Semennyire, én mindig mindenkit kukkolok unalmamban is, a bánatok így is kirakják meg azt is, hogy milyet szærnak kb, legalább ha van valami gebasz azt megtudod, én is jártam már úgy hogy onnan tudtam meg milyen gány valaki.
2023. jan. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Húzzál már el angliába vagy usába te anglomán pénisz.
2023. jan. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát miezmár #2 xd
2023. jan. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem nem lepne meg.
2023. jan. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi én is ezt csinálom. ..és mivel tudom hogy nem én vagyok az egyetlen ember, aki ezt csinálja, ezért van kint rólam minimális információ.
2023. jan. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!