Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek milyen történetetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen történetetek van azzal kapcsolatban, hogy ráírtatok a kiszemeltetekre, akivel azelőtt sose beszéltetek?

Figyelt kérdés
Jó/rossz is jöhet, hogy fogadták, mi lett belőle? Elsősorban az érdekelne, mikor lány írt fiúra.
2019. febr. 26. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit kinos,merthogy egy baratnom irt ra a neveben, de egyebkent kellemesen csalodtam, mert nagyon kozvetlen es jofej volt a srac. Sajnos semmi nem lett belole, nem beszeltunk sokat, o nem irt soha maskor, en meg par alkalommal neki, de aztan nem eroltetten a dolgot. :))
2019. febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 LilPumpfan01 ***** válasza:
100%

A kiszemeltemmel egy suliba jártunk és már a köszönő viszony is megvolt de személyesen sosem mertem vele beszélni.Volt egy fesztivál a városunkban mondom na ez jó téma lehet,elhatároztam hogy ráírok facen.Csak egy sima szia,mizu?-val kezdtem aztán beszélgettünk szinte mindenről ez így ment hónapokig aztán megbeszéltünk egy találkozót suli után és személyesen is dumáltunk szinte minden nap.Szóval nekem ezzel kapcsolatban pozitív tapasztalatom van szerintem megéri próbálkozni :)

17/L

2019. febr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem vissza sem írt. Asszem ez negatív😅😅
2019. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ráírtam a srácra, először kedves volt, aztán egyre kevesebbet írt. Én minden nap írtam neki, ő ritkábban, de voltak jó napok. 1 hónap után taliztunk, az is tök jó volt aztán tali után még beszéltünk pár napig és ennyi volt sajnos.:(
2019. febr. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!