Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy állandóan engem találnak meg a rosszarcú kéregetők?

Figyelt kérdés

Hosszú ideje megfigyeltem, hogy az átlagosnál jóval de jóval többször "találnak be" a nem túl bizalomgerjesztő egyének akiknek állandóan "pénz kéne" erre meg arra.Ma délután is a plázánál mikor zöld lett a lámpa és mentem át, vagy 20 ember ment át velem egyszerre, a másik oldalon meg rendesen látszott hogy a drogos(?) kéregető csávó azonnal engem nézett ki, mintha legalábbis valami régi haverja lennék, és jött oda hogy "bocsi nincs egy százasod" vagy valami ilyesmi, már csak intettem hogy dolgom van hagyjon.

És állandóan ez megy. Vagy két hete majdnem ugyanott egy másik arc szintén tőlem akart kenyérre kérni mert hogy "beteg az asszony" meg mittudomén miket mondott. Szintén csomó ember árt arra, nappal is volt még, mégis ő is engem talált meg. Pesten meg nem is mondom inkább hányan szólítanak le.

Az esetben még érteném, ha valami 10 éves kisgyerek lennék, vagy vézna csaj, esetleg milliomos akiről lerí hogy tud miből adni és érdemes próbálkozni nála. De egyik se vagyok. 26 éves, 190 centis felnőtt férfi vagyok átlagos ruhákban, mégis úgy vonzom ezeket az alakokat mint mágnes a fémeket. Mi lehet ennek az oka hogy ennyire vonzó vagyok nekik? Állítom ha nem fényes nappal, rengeteg ember közt mászkálnék az utcán, már minimum 15-ször késeltek volna le meg raboltak volna ki az ilyen arcok.



2023. jan. 25. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg azt gondolják, van feles pénzed, úgy nézel ki.
2023. jan. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Bepróbálkoznak másoknál is és nyilván ők ugyanígy érzik, hogy miért mindig pont őket szemelik ki maguknak.
2023. jan. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Az is lehet, hogy kedves arcod és kisugárzásod van. Nekem pl. állítólag kedves, angyali arcom van (ezt mondják legalábbis), szőkés-barna göndör, fül alá érő hajam van, tehát még "angyalibb" figura lettem, és folyton-folyton kéregetnek, mert az hiszik, hogy "ez a kedves fiatalember biztosan adni fog". Én hülye meg mosolyogva, kedvesen mondom nekik, hogy nem tudok adni, ahelyett, hogy elmennék mellettük... Szóval lehet, hogy te is egy kedves jelenség vagy és ezért több esélyt látnak benned, mint egy bunkó fazonban.
2023. jan. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Dettó. Én is ezt kérdem mindig, hogy miért engem találnak meg a tömegben!
2023. jan. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Na, képzeld, kipróbáltam ma valamit: direkt szúrós szemmel, barátságtalanul néztem és nem szóltak hozzám. :D


#3-as vagyok.

2023. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Morcos arc, kissé flegma stílus csodákra képes:).
2023. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én alacsony vagyok,kedves arcú,de nekem is elegem lett az ilyenekből.A csúnya nézés tényleg működik.Nem is kell ránézned,nézz közben másfelé.
2023. jan. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!