Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én veszem észre azt,...

Csak én veszem észre azt, hogy a félvér tehát fél cigány emberek a legnormálisabbak?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják, hogy akiben van roma vér legalábbis ilyen viszonylag nagy arányban. Mert már az ország aligha nem az összes lakójában benne van már ez a vér 1-30% közötti tartományban. De akiben már félig-meddig benne van az hajlamosabb az agresszióra, a kötekedésre arra, hogy átverjen, stb.

Viszont én nekem ennek ellenére több fél cigány barátom van. És a középiskolás, általános iskolás időimben is voltak. De mindegyikben egy a közös, még pedig, hogy normálisabbak mint a teljes Magyarok. Tehát sokkal jobb szívűbek, segítőkészebbek, jobban meg tudom velük beszélni a problémámat, sokkal szívesebben megosztanak bármit úgy, hogy nekem is jó legyen és sokkal korrektebbek. És szerintem szinte az összes fél cigány akit ismerek ilyen. Talán 1-2 olyat ismerek aki nem ilyen vagy éppen balhés alak. De ő bennük nem vagyok biztos, hogy csak félig romák. Illetve teljesen Magyarban is megtalálható ugyanez. Teljes vérű Romákkal már nekem is volt problémám. Volt amikor majdnem megvertek és kiraboltak sajnos. De ismerek pár normálisat közöttük is van barátom. De azok a Romák akik normálisak általában szintén rendesebbek mint a legtöbb Magyar. De a fél cigányokkal eddig csak pozitív tapasztalatom van, ez miért van?

Egyébként most nem szeretném védeni a cigányokat. De még mielőtt bármelyik fehér rasszista lenne. Azelőtt gondolkodjatok el, hogy a Magyarok mit csinálnak. Az a helyzet, hogy nem ebben a világban nem az a baj, hogy sok a veszélyes roma. Hanem az, hogy sok a rossz ember. A Romák úgy élik ki ezen beteges vágyaikat, hogy arrogánsan és agresszívan viselkednek másokkal. A magyarok meg úgy, hogy akit csak tudnak megtaposnak mindehol verbálisan, meg kavarják össze-vissza mindenkiről a szart. Tehát a magyar sem különb a románál. Hanem az a kevés jó ember a különb a sok rossz embernél. Oké a Romák közt több a bűnöző és többen kerülnek börtönbe. De ez azért is van mert merészebbek. Ez amúgy a kormányunk miatt van. Ha a Magyarok hasonló helyzetbe lennének akkor ugyanaz lenne a létszám.



2023. jan. 30. 20:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
9%
#20 Nezz utana normalisan
2023. febr. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
36%
Én tisztában vagyok a témával, genetikailag a mai volgai tatárokhoz, és baskírokhoz álltak legközelebb. Egyik sem kifejezetten sötét bőrű :D
2023. febr. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Úgy bírom amikor a sok buta, rasszista ember összegyűlik egy helyen😂😂
2023. febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
10%

Ige, vágom, hogy az igazi ősmagyarok között voltak barna emberek is. Csak te nem vágod azt, hogy a honfoglalók néhány tízezres lélekszámban érkeztek, főleg férfiak és eredeti, ősmagyar genetikai állomány a nemesség körében maradt fent egy darabig, mivel a köznép a már honfoglalók előtt itt élő különböző főként európai eredetű csoportokból lett, tehát germánokból és szlávokból. Abba most ne menjünk bele, hogy a Kárpát-medence alapnépessége az őskortól kezdve létezik, csak mindig hozzáadódott valamilyen uralkodó népelem, ami meghatározta a nyelvet és a kultúrát.

A honfoglalók genetikai öröksége egyébként a középkorban kihalt a tudományos kutatások szerint.

A barna bőr a városokban élő askenázi zsidóktól, a cigányságtól és jelentéktelen mértékben pedig egyéb csoportoktól eredhet.

2023. febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
50%
igen, csak te
2023. márc. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!