Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gúnyolnak és nevetnek...

Miért gúnyolnak és nevetnek ki többen, azért mert testnevelés órán nem vagyok valami nagyon ügyes, ha minden más tárgyból kitűnő vagyok?

Figyelt kérdés

Nem lehet mindig, mindenből, hibázás nélkül jó valaki... Igyekszem, nagy eséllyel nem lesz belőlem olimpiai bajnok, nem is az a lényeg, hanem az, hogy egészséges legyek, amiért teszek is. Emberek vagyunk, és nem robotok. Egyáltalán nem vagyok cselekvő típus, inkább elméleti, vagy esetleg gyakorlati.


Miért kell kigúnyolni, meg kinevetni ezért? Erős vagyok, illetve jól tollasozom, de amúgy más területeken ügyetlen vagyok. Kitűnő tanuló vagyok egyébként, a tesitanár is megadta az 5-öst, mert látta rajtam az igyekezetet.


Gimnázium egyébként.



2023. febr. 1. 01:44
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem értelek. Írásod alapján magabiztos vagy. Miért akadsz le ilyenen? Amúgy ha igaz amit írsz, akkor az emberi irigység munkál.......
2023. febr. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Azért, mert buta, ösztönös, gyarló lények az osztálytáraid. Szerintem ezt te is tudod, és azt is tudod, hogy nem vagy közéjük való. Fogadd el, hogy nem vagy közéjük való és ne küszködj ezen, csak kövesd a céljaidat.
2023. febr. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Pont azért, mert ők segg hülyék, és végre találtak valamit, amiben jobbak nálad. Az ostoba, agyatlan emberek jellemzően csak testnevelés terén jók, de nekik szükségük is van erre, hiszen a fizikai munkához kell majd nekik a jó állóképesség. Én is kitűnő voltam, tesiből elég béna, de egyetlen ember sem tette meg az osztályból, amit én: kijártam futni hajnalban, hogy ötöst kapjak (amúgy eszembe sem jutott volna), otthon gyakoroltam kötélmászást, kézenállást (amitől amúgy rettegtem, de addig gyakoroltam, amíg nem ment; addig másztam kötélre, amíg lejött a bőr a kezemről és csurom vér volt stb.) Ez volt a különbség köztem meg a buta proli között, aki jó volt abban, ami "magától" ment neki, de pluszban semmit sem tett volna a jó jegyért.
2023. febr. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Be foglalkozz vele, Csak annyit mond, hogy lehet utánad csináálni a többit, hogy a többi tantárgyból meg jó vagy.
2023. febr. 1. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Mert az emberek mindig találnak valamit, ami miatt lenézhetik a másikat.
2023. febr. 1. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Ne akadj ki ezen. :D
2023. febr. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Azok eretlen gyerekek, barmin nevetnek
2023. febr. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, abba gondolj bele, hogy akkor is nevetnek ha olyannak nem megy a testnevelés órán valami aki amúgy nem is kitűnő tanuló! Nyilván ha vicces egy szituáció akkor te is kineveted azt aki amúgy talán kifejezetten rossz tanuló, de elbénázott valamit.

A testnevelés óra egy teljesen más terep. Pont az a lényege, hogy másféle tevékenység, olyanoknak is alkalmat ad a sikerélményre akiknek a többi tanórán kevés erre a lehetősége mert az nem megy jól.

Ez sem más, mint a többi: gyakorolj és akkor kevésbé leszel olyan akin nevetni lehet tesiórán.

Amúgy az 1-esnek igaza van. Ne vedd magadra, te tudod, hogy ne ez dönti el a gimnáziumi életedet, hogy hogyan tudsz a labdával bánni vagy mekkorát ugrasz! Ami számodra fontos abban te vagy az egyik legjobb és ezzel kell foglalkoznod. Csak fogadd el, hogy te sem vagy tökéletes és mások sem. Te nem vagy ügyes a tesiórán és ennyi! Ügyes vagy ott ahol neked kell hogy az legyél - a többiek meg ott nem ügyesek.

Gondolj abba bele, hogy nekik ennyi maradt, hogy ezen az egy órán nevessenek a teljesítményeden. Neked meg ott van az összes többi amiből meg te vagy kitűnő és nem ők.

2023. febr. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
#7-nek igaza van. A mi osztályunk is olyan, hogy mindenen röhögünk, általában egymáson is. De ilyenkor nem azon nevetünk hogy jaj milyen béna, nem is gondolkodunk csak látunk/hallunk valamit ami szerintünk vicces, és ennyi (pl ha valaki szekrényt ugrik, de nem sikerül neki, és lecsúszik róla). Az életed minden területén sokat segít ha megtanulsz te is röhögni magadon, de ha nem ilyen a személyiséged akkor csak gondolj bele hogy maga a helyzet komikus azoknak az embereknek akiknek ilyen a humoruk, nem te vagy béna, és nem néznek le ettől.
2023. febr. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Tanulj meg velük együtt nevetni magadon. ;-)
2023. febr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!