Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én reagáltam bunkón? (lent...

Én reagáltam bunkón? (lent részletezem...)

Figyelt kérdés
Amikor beszélgetek a sógornőmmel, már nemegyszer előfordult, hogy nem reagál egy-egy dologra. Ilyenkor nem mondok semmi bántót, bosszantót, megbotránkoztatót, szóval biztos nem azért van ez. Ilyenkor nem kérdez vissza, csak néz rám rezzenéstelen arccal, hosszú másodpercekig. Legutóbb, amikor ez megtörtént, megkérdeztem tőle, mert már zavarba jöttem, hogy "értetted amit mondtam"? Mire sértődötten rávágta, hogy "persze, nem vagyok hülye". Bunkó kérdés volt ez a részemről? Veletek elő szokott ilyesmi szituáció fordulni? Mi lehetne a helyes reakcióm ilyenkor?
2023. febr. 1. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Valószínűleg olyasmit kérdezel-mondasz ilyenkor, amihez a világon semmi közöd. A helyes reakció: nem kérdezel vagy mondasz ilyesmit.
2023. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Lehet hogy van valami agyi problémája amiről talán nem is tud.
2023. febr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
HA leírnál egy-két KONKRÉT kérdést, amire így reagált, akkor kiderülne, mi a baja.
2023. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Anyám szereti ezt csinalni, leginkabb akkor ha olyan temarol beszelek vele amiben o nem erdekelt, vagy ha nem arrol a dologrol beszelunk ami vele kapcsolatos. Szerintem szimplan hidegen hagyja az amit mondasz
2023. febr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Legutóbb például arról beszéltünk, hogy ki mit fog főzni/ebédelni hétvégén. Ő kérdezett rá, én válaszoltam neki és visszakérdeztem. Ilyesmi témáink szoktak lenni, semmi mélyrehatóak, mivel alapból felületes a viszonyunk, csak hétköznapi dolgokról szoktunk beszélgetni.
2023. febr. 1. 20:28
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha nem érdekel az adott téma valakit, attól még jellemzően azért reagál valamit az ember. Vagy az arckifejezése változik meg, vagy helyesel vagy hümmög, vagy bármit, akármit. Viszont ez, hogy tényleg semmit nem reagál, arcizma sem rándul, csak néz rád rezzenéstelen arccal. Ezzrl engem baromira zavarba tud hozni.
2023. febr. 1. 20:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Az érted amit mondtam tényleg elég bunkó. Olyan mintha hülyének tartanád, pedig valszeg csak valamilyen problémája van amiről lehet nem is tud. Megkerdezhetted volna, hogy hallott e, vagy csak megismételhetted volna, az máris nem olyan bantó.
2023. febr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként nem kötekedő stílusban mondtam neki, ne úgy képzeld el. Inkább mint aki zavarba jött (mert tényleg az történt).
2023. febr. 2. 19:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem bunkó.
2023. febr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!