Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől van ez? (Lent részletezem)

Mitől van ez? (Lent részletezem)

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, nem vagyok depressziós, szerintem kiegyensúlyozott az életem, van életcélom, vannak barátaim, jó a családi helyzetem stb... szóval nem érzem magam rosszul. Viszont ami mostanában furcsa, hogy legtöbbször vagdosom magam, jó látni magát a vért, ahogy a vágás hatására előjön. Az lenne a kérdésem, hogy a szervezetben mi játszódik le, amiért ennyire tetszik? Vagy csupán a kíváncsiság? (Sebész szeretnék lenni mellesleg :D)
2017. máj. 25. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ideggyógyászat nem érdekel ? Csak mert a választ ott kellene keresned, hogy mi megy végbe ilyenkor az agyban és hol van az pont az agyban ami hibásan működik, hogy valaki ilyet tesz és erre még el is élvez, már már.
2017. máj. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, lehet arra is megtalálom a választ, hogy mi motivál egy embert arra, hogy olyan dologra válaszoljon, amihez semmi affinitása és semmit se ért belőle :O
2017. máj. 25. 23:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne akarj te orvos lenni, mert az alkalmasságin úgy pöckölnének ki, hogy a lábad nem érné a földet.
2017. máj. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ugyan miért?
2017. máj. 25. 23:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Elmezavarodott ember vagy. Menj és baratkozz inkább egy kötéllel aztán finoman kérdezd meg tőle hogy hasznalhatod e... Ha megengedi akaszd fel magad egy erdő közepén...Szerinted ez normális????? Javaslom fordulj szakemberhez
2017. máj. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy vannak még olyan sötét nyomorultak, akik ha valaki kicsit is másképp látja a világot, netalán kíváncsi, akkor már őrült :D Hát barátkozz te a kötéllel, másra úgysem lehetsz érdemes.
2017. máj. 25. 23:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy miért ? Mert gyenge vagy, azért. Erős, lelkileg kiegyensúlyozott, megbízható emberekre van szükség az orvoslásban.
2017. máj. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Gondolom láttad facebookon vagy valami netes oldalon és kiakartad próbálni, mert tabunak érzed a dolgot. Remélhetőleg kinövöd.

2017. máj. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!