Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek, hogyan döntsek?...

Szerintetek, hogyan döntsek? Szavazzatok és úgy teszek, ahogy a többség akarja.

Figyelt kérdés

Nem olyan rég regisztráltam ide, hogy gyakoroljam a magyar nyelvet, hogy ne felejtsem el. Szerettem volna magyar emberekkel beszélni, mert sosem beszélek magyar emberekkel és szerettem volna jobban megismerni őket.


De itt ezen a fórumon, szinte minden kategóriában csupa-csupa gonosz ember van, nagyon gonoszak. Az okoz nekik örömet, ha patkánykodhatnak. A moderátorok, meg igazságtalanok a legtöbb esetben.


Én csak kedves akartam lenni, kicsit kommunikálni, de minden baj és 80%-ban negativitást kapok.


Azt érzem, hogy soha többé nem akarok magyarul beszélni és nem akarok magyar emberekkel beszélni, ha ez a magyar valóság. És légyszíves senki se keverje bele a politikát most, mert mindenki ugyanúgy gyűlölködik ideológiai nézettől függetlenül.


Szóval szavazzatok, mit tegyek? Töröljem magamat a fórumról, őrizzem meg a mentalitás egészségemet, vagy maradjak azért a pár emberért, akik értékelik a kedvességemet?


2023. febr. 2. 20:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#11, köszönöm a kedvességedet! :) ❤
2023. febr. 2. 21:04
 12/18 Darius- ***** válasza:
75%

Én is csak itt érintkezek magyarokkal.

Valaszd szét a negativat a pozitivtol. Vannak segito szandéku tagok, akik nem azért vannak itt, amiket emlitettél fent. Akar ismerkedhetsz is, van ilyen kategoria, bar azt én nem nézem. Az a cime, Ismerkedés.

Én a harmasra szavaztam, szukségunk van rad, ha valoban jo szandéku tag vagy, ahogyan irod.

Fogsz kapni beszolasokat a sérult, rossz szandéku tagoktol, mert vannak ilyenek mindenhol. Lépj tul rajtuk, miért lenne igaz a véleményuk, ha tudod mi célbol ir. Ne légy tul érzékeny. Hajra.

2023. febr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Torold ha igy megvisel.. Ez egy ferto oldal 😀 legtobben trollkodni, szorakozni jonnek fel. Inkabb dumalgass pl fb csoportokba ahol van nev meg arc.
2023. febr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
26%
Mondjuk általában mindig két emberen áll egy beszélgetés, és ha nem jól sül el, nem csak egyik fél okolható érte.
2023. febr. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

#13, köszönöm szépen a tippet!


#14, azért nem értek egyet, mert tele van az oldal olyan rosszindulatú emberekkel, akik ok nélkül rosszak. Nézd meg a #2-est pl, sugárzik belőle a rosszindulat és minden kérdés alatt folyton ezzel a tornyos hasonlatával jön, szóval még név nélkül fel lehet ismerni.


Érted? És ő csak 1 a sok közül.

2023. febr. 3. 11:22
 16/18 A kérdező kommentje:

A többség arra szavazott, hogy letöröljem magamat. A társadalomnak nincs szüksége rossz emberekre. Úgyhogy én betartom a szavamat és elmegyek.


Köszönöm a részvételt, a kedves embereknek meg felettébb köszönöm a kedvességüket! ❤

2023. febr. 3. 11:23
 17/18 A kérdező kommentje:
*nincs szüksége jó emberekre
2023. febr. 3. 11:24
 18/18 anonim ***** válasza:
80%
Fél órája írt de még nem törölte magát
2023. febr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!