Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem zavar(t), hogy...

Titeket nem zavar(t), hogy testnevelés órára másokkal együtt kellett öltözni?

Figyelt kérdés
Én a mai napig utálom, általában a wc-ben öltözök át. Különösebb bajom nincs a testemmel, egyszerűen nem veszi be a gyomrom, hogy mások a szinte meztelen testemet nézegessék, nemtől függetlenül.

2023. febr. 4. 14:13
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Az elején többeket zavar, de aztán többen ezt meg is tudják szokni.
2023. febr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Testnevelés órán sem zavart, meg most sem zavar edzéseken, uszodában.
2023. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Darius- ***** válasza:
100%
Nem
2023. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
No
2023. febr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Soha nem zavart, mondjuk mi csajok eléggé összetartók voltunk, meg szinte kivétel nélkül pólóban és biciklisgatyában tesiztünk, szóval ebben sem volt különbség, nem igazán volt egymást miért zrikálni
2023. febr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Kicsit kényelmetlenül érzem magam, de függ ez magától a közösségtől is. Mivel nem bunkóak, és nem is csúfolnak ki, valamint nem is bámuljuk egymást ezért szerintem annyira nem vészes.
2023. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
40%

Egyáltalán nem zavar.

Edzésen, versenyeken, és táborokban is a többiekkel öltözök.

Sőt, edzőtáborban még közösen is tusolok a többiekkel.

Egyáltalán nem kéne zavarjon a saját nemednek a meztelenül való meglátása. Illetve az se, ha téged látnak meztelenül.

2023. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Engem zavart, mert elsőként lett mellem és menstruáltam az osztályban. Az öltözés magában nem zavart volna, de utána a tornadresszben nem úgy éreztem magam, mint aki átöltözött, hanem mint aki pucér.


Mint az orvosnál, ha azt mondja, vetkőzz le, és elkezd vizsgálni, azt nem érzem gáznak, de ha azt mondja, vetkőzzek és utána bugyiban ülve kell negyed órán át ülni vele szemben az asztalnál, amíg felveszi az anamnézist, az megalázó.

2023. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Sőt annyira nem, hogy nyáron, amikor még reggel hűvös volt hosszúnaciban mentünk suliba. Amint melegebb lett, valamelyik szünetben levetkőztem biciklisgatyára (csak a szabadidőnadrágot vettem le, a bicónaci az alatt volt) és aztán már abban voltam. De ezt ott az osztályteremben csináltuk így mi lányok, nem voltunk szégyenlősek, nem is kellett miért.
2023. febr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
19: ebben mi a meztelenség?
2023. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!