Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik nagyon, de tényleg nagyon lusták ? Dolgozni is gyűlölnek és egész nap fekszenek , megmozdulni is lusták ? Ha igen, miből éltek , aki esetleg dolgozik ,mit csinál , szenvedésnek érzi - e ?

Figyelt kérdés

2023. febr. 4. 23:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozok, de utálom. Valószínű, ha olyan munkám lenne, amit szeretek, azt is megutálám, ha a megélhetés kényszeréből kellene csinálnom. Lusta nem vagyok, mindig keresek valami elfoglaltságot magamnak, de nem gondolom, hogy a napi güri lenne az élet értelme. Kétségtelen hogy lustálkodni azért kellemesebb dolog.
2023. febr. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Engem anyumék tartanak el és nem dolgozok és tanulok semmit se. Egésznap ágyban fekszem, játszok, filmezek, animézek, masztizok. Néha itthon azért besegítek a takarításba meg boltba eljárok amit kitesznek pénzt az asztalra. Nincs nagy igényem hogy otthonról úgy elmenjek kirándulni vagy utazni. Meg most hideg is van kint majd nyáron lehet vmi idény munkát csinálok.
2023. febr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de lusta vagyok leirni mennnyire.
2023. febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
55%
Akit a szülei tartanak el, nem érzi magát egy undorító, viszkető kelésnek a viziló altestén? Nem érzi magát egy gátlástalan, élősködő piócának? Én fel nem tudom fogni, hogy lehet valaki ennyire mélységesen önző. Azokon élősködni, akik szülői szeretetből nem teszik meg, hogy kivágják a gyereket megfagyni. Tehát ez a: "vagy eltartotok, vagy miattatok fogok meghalni" szintű passzív zsarolás. Ez valami felfoghatatlanul visszataszító életvitel.
2023. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!