Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire gáz, hogy pénteken a...

Mennyire gáz, hogy pénteken a hétfőt várom, hogy mehessek vissza dolgozni, egész hétvégém szenvedés, mert nincs életem?

Figyelt kérdés
Nem is annyira járványfüggő, mert a nyári nyitáskor se éreztem sokkal jobban magam egy-két programmal.
2021. febr. 28. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Eléggé.
2021. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Nem gáz.

Legalább van, amit szeretsz csinálni és örömmel várod.

Kevés olyan ember van, aki meg tudja találni azt a munkát, amit ennyire szeret. :)

2021. febr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért az se sokkal jobb, de jobb, mint itthon ülni.
2021. febr. 28. 22:02
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Az.

Mármint az preferencia kérdése és egyáltalán nem elítélendő, hogy valaki mennyire szociális ember.

De ennyire nincs semmi, amit szívesen csinálsz, vagy leköt?

Olyan helyen dolgozom, amit kifejezetten szeretek, és gyerekkori álmom volt, de akkor sem várnám azt, hogy jöjjön már a hétfő, mert annyi minden van, amire munkanapokon nincs időm.

2021. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A nővérem is ilyen a munkába menekül, hát ha engem kérdezel még mindig jobb abba menekülni, mint drogozni,inni, verekedni.


Csak azért írom ezeket, mert én így szoktam régen levezetni a feszkót.

2021. febr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi, én is ilyen vagyok. Nálunk heti 1 napot ki lehet venni távolságtartás végett, de nagyon nem akarom ezt sem, pedig nem vagyok full munkamániás, de jobb tevékenyen élni.
2021. febr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%

Nekem sincs igazán életem.

Viszont hétvégén végre kialszom magam, nem álmosan kelek, nem ébresztőóra ver fel és egy átlagos hétvégén tanulok ugyan, mégis a hétköznapnál több idő van az érdeklődési köreimre, hobbijaimra.



Úgyhogy én csodálkozom rajtad.

2021. márc. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!