Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől terjed a proletár...

Mitől terjed a proletár visekedés a Magyar emberekben mint a vírus?

Figyelt kérdés
Mi okozza ezt a fertőzött nagyképű viselkedést itthon? És általában azoknál látom, akik egyáltalán nem gazdagok, hanem egy gyárban gályáznak 3 műszakban...de csak az elmúlt 15-év ilyen borzalmas. A másik a ,,droid" akiben nincs emberség, csak egy ,,gépies" viselkedésű hipnotizált csoport. És hova tüntek a velem egykorú 35-40-es életkorú életre való emberek, akikben értelem és logika is maradt? Pedig nem anyagi oka van ennek mert én nem vagyok gazdag sem szegény, naponta melózok és ennyi. De főleg nálunk Pest megyében látom ezt a negatív ,,elbutulást". Mi az oka, és hogy lehetne ezt visszafordítani jó irányba?

2023. febr. 5. 16:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Jajj Neeee! Mit fogunk most csinálni? Egyik kétségből a másikba esünk!
2023. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, 7/11, tudom mit jelent a proletár szó! És nem akartam senkit megbántani a ,, gyári munkás" kifejezéssel, én is csak egy egyszerű csomagfutár vagyok, de nem is képzelek többet magamról( mint a prolik), nem nézem le a hajléktalanokat, vagy a nincsteleneket, és ha van pénzem, nem mutogatom mint a gyerek a matchboxot az óvodában. Engem az zavar, hogy nem tudom hogy lehetne ezt a ,,fertőzést" megállítani.....🤦‍♂️szerencse hogy én nem fertőződök meg ezzel....
2023. febr. 6. 00:36
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Itt gyakorin is nagyon látványosan megvan ez! Pl itt a kérdésben is rengeteg válaszon látszik, és tényleg olyan mint egyfajta fertőzés. Páran válaszolnak csak a kérdésre érdemben, ők próbálnak logikusan érvelni hogy mi áll a jelenség mögött, erre egyből jön a rengeteg lepontozó, okoskodó, valóságtagadó és önérzeteskedő proli. Akiknek annyi az egyetlen érvelése hogy nem nem de nem mert ez nem így van he! Hát mit ne mondjak, ritka szánalmas...

Egyébként élőben ugyanezekkel képtelenség bármiről is érdemben kultúráltan beszélgetni vagy vitázni, mert ugyanúgy tönkre fogják vágni az egészet! Tiszteletlen és neveletlen, végig se hallgat hanem közvevág, belédfojtja a szót és személyeskedik és meghazudtol, bármiféle valós érv nélkül. Gyakran még túlkiabálni is megpróbál primitív módon. Vagy irreleváns nacionalista hőzöngésbe kezd és eltereli a témát, hogy te biztos hazaáruló magyargyűlölő vagy, bántod a magyarokat, el lehet menni stb.

És hogy miért van így? Ez alapból megvan a suttyó emberek között, csak régen azért nagyobb szégyen volt és odafigyeltek rá hogy ne, próbáltak kultúráltak maradni. Viszont manapság a kormány is erre a zsigeri primitív ostobaságra játszik rá, a médiával karöltve, szóval rohamtempóban terjed. És hát rombolni ezerszer könnyebb mint építeni, főleg ha ennyi végtelen erőforrást beleraknak a rengeteg lopott közpénzből a butító és gyűlöletpropagandába, mint nálunk az országban. Nem igazán tudom mi lenne a megoldás, amivel hatékonyan fel lehetne lépni ez ellen.

2023. febr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Így van ahogy mondod, és ez nagyon elszomorító. De az a baj szerintem, hogy aki elment külföldre és ott letelepedett( sok ismerősöm is), az nem akar visszatérni, mert rosz emlékei vannak itthonról. Nincs remény sem hogy normális kormány legyen ( mindkét oldal csak színészkedik). Nem tudom mennyit segítene egy gazdasági fellendülés a morál helyreállításában, nem ez lehet a fő gondd.....egyszerűen azt látom, hogy a saját gyerekkori barátaim teljesen megváltoztak ( rosz irányba). A gazdag barátaim mindenkit ki akarnak használni, hogy több pénzük legyen, a szegényebbek meg játszák az eszüket a nagy semmire, az olyanok mint én aki ( középosztálybeli), egyszerűen eltűntek..külföldre mentek.stb.Lehet hogy egy nagy háború után mindenki visszavenne az arcából!🤔
2023. febr. 7. 23:59
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Menj te is külföldre kérdező, mert igazából te is irtó nagyképű vagy... Mindenki rossz irányba változott csak te maradtál becsületes és tökéletes ember blabla...
2023. okt. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
77%

A Fidesz az egyszerű proliknak adott önbizalmat az utóbbi években. Ez a fő ok.

Ettől függetlenül a magyarok többsége régóta egy frusztrált hangember:


1, amíg szövegelni, kötekedni, nagyképűsködni, megsértődni kell, semmi gond

2, a gyakorlatban viszont egy lusta lúzer a legtöbb magyar:


jóval szerényebb képességűek, mint egy külföldi, lusták bármiért is tenni, inkább kifogásokat keresnek, a frusztrációjukat másokon vezetik le.

A fidesz gyakorlatilag abból él, h magyarok többsége nagyszájú átlagproli.

2023. okt. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!