Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van furcsa szokásaitok?

Van furcsa szokásaitok?

Figyelt kérdés
nekem például az hogy szeretek fordítva aludni.. ahol a lábam lenne ott a fejem van

2023. febr. 8. 02:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
8%
#10 egyelőre egyik se volt jó, rohadt nehéz megtalálni azt aki szimpi is, segíteni is akar és tud is :/
2023. febr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
Plázákban hangosan felhuhogok, ezzel hirdetve a dominanciámat.
2023. febr. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
28%
#11 Ez igaz. Ha szeretnél feldolgozatlan traumákról mesélni valakinek, nekem nyugodtan írhatsz, hátha ennyivel is könnyebb lesz...
2023. febr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
62%

Rágom a lábujjkörmömet


Szerepjátékos erotikus fantáziáim vannak és csak ettől tudok elmenni


A lehető legritkábban kapcsolom fel a villanyt


Ha mosdóba megyek nyilvános helyen és hallom, hogy valaki közeledik, igyekszem magamra zárni az ajtót, mielőtt a másik "észrevenne", mert van egy irreális félelmem, hogy akkor meghalok, vagy hasonló, pánikba esem tőle, mintha valaki üldözne


Megnyugtat elképzelni az öngyilkosságot


A számba szoktam venni a mutatóujjam középső részét, ha zavarban vagyok vagy gondolkodom, mert szeretem eltakarni a számat mások elől, amennyire lehet


Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2023. febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha rendőröket látok az utcán, gyorsan eltakarom az arcomat valamivel, és azt üvöltöm, hogy Zorró visszatért, majd sietve ellovagolok a helyszínről.
2023. febr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
62%
Vannak. Pl a szekrényemben minden pohár szabályos rendben áll sorban és oszlopban is, mindnek ugyanarra áll a füle és ha valami miatt nem ugyan abban a sorban van a pohár, képes vagyok arrébb rakni 2 mm-rel, hogy a megfelelő helyen legyen.
2023. febr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
35%

-11:11-kor és 22:22-kor mindig kívánok valamit.

-Amikor egy adott nap először lépek ki a lakásból, az utcára, igyekszem mindig a jobb lábam tenni előre.

-A szekrényben mindig a jobb oldalra pakolom a kávés poharakat, csészéket, ha valaki máshogy pakol, újrarendezem.

2023. febr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!