Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hagynál titkos üzenetet az...

Hagynál titkos üzenetet az otthonotokban a következő tulajoknak, ha igen mit?

Figyelt kérdés

Pl egy falba épített időkapszula, képekkel hogy kik laktak ott, mi volt a nevük, hogy nézett ki a lakás?

Vagy csak egy rejtett üzenet ami akkor kerül felfedésre ha leszedik a tapétát stb. stb.

Én tökre örülnék ha találnék ilyet, szerintem hagyni is fogok.

Ti hagynátok, ha igen mit?



2023. febr. 12. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt ahol már hagytam is régebben.
2023. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, de tetszik az ötlet.
2023. febr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hagytam már. A fürdőkád alá beépítettünk egy befőttesüveget, abban egy levéllel. Kik vagyunk, mik vagyunk, mikor történt a felújítás, mennyiért vásároltuk a lakást, stb.. Egy akkori újságot tömtünk még bele, és aprópénzt.
2023. febr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahol éltem rabok építették anno az épületet. Mikor lecsiszoltam egy nap a falat amőbázás jelei voltak a falon, valamint elég sok emberi pénisz volt a falba rajzolva, festve. Ez is egyfajta időkapszula 🙃🙃
2023. febr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

En párkapcsolatban csinaltam ilyet kicsit másképp.

Mivel jo sz.r volt a kapcsolat es tudtam hogy szakitás lesz ebből de holtomiglan biztos hogy nem, igy elkezdtem neki irni olyan levelet mintha a jövőből írnék.

Azaz ugy kezdve ha ezt a levelet olvasod, akkor en már nem vagyok melletted(mert ő is csak nagypakolas koltozes meg ilyesmikkor fedezné fel)

Ebben leirtam mennyire agyob szeretem es a szivemben marad mindog sajnalom h nem mukodott de tudnia kell ha nem is agyunk egyutt gondolok rá és jókat kívánok. Nem haraggal dühvel vagy bármi hanem akkor is szeretettel.

Leirtam pár élményunket emlekunket amik megfognak maradni.

Gratulalni az uj párjához es hogy őt becsulje meg.


A tobbi nem ugrik be.


De aztán átgondoltam hogy nem akarom az egoját fényezni mivel nem szeret ez nem a szívébe hatolna hanem inkább olyan gondolatai lennének hogy en terveztem a szakitást ármanykodhattam akkor, meg akkor lehet csaltam is ebbol kifolyolagh nem terveztem vele, vagy kb ki is röhögne hogy évek mulva is még őt szeretem hogy van egy hódolója mint vmi sztárnak. A lényeg hogy aztán kesobbinkabb megsemmisitettem mert érzeketlen emberre teljesen máshogy hatna az egész mibt aminek szánnám.


De pl tesommal gyerekkorunkban leveleztem így mintha már felnott nok lennénk beszámoltunk a karrierunkrol csaladunkrol stb

Mindiv egymas ágyára tettunk levelet ey azokrol nem beszéltunk hanem csak leveleztunk mimtja a jövőben leveleznénk.


Felnottem tesomnak szinte .inden megvalosult.pl gyerekként irta hogy a férjével mennek ki görögbe nyaralni. Hát felnőve ki is mentek!:) meg egy rakat minden megvalosult! (Nekem nem:()

2023. febr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én még fizetnék is azért, aki hitelt érdemlően kiderítené, hogy a házunk helyén korábban mi volt. Annyit tudok, hogy a 70-es években még földszintes házak voltak a környéken és az utcák nyomvonala is más volt.
2023. febr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én bútorokat készítek, néhányban rejtettem el újságot, aprópénzt, vagy csak írtam néhány dolgot.
2023. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem, mert nem nagyon látom értelmét.
2023. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
7 a butorokat lomtalanitják vagy eltüzelik. Nem szedik szét.
2023. febr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9-es!

Nem hiszem, hogy a beépített konyhabútort egyben a helyén eltüzelik.🙂 Ahhoz, hogy elvigyék, szét kell szedni.

De természetesen nem biztos, hogy megtalálják.

2023. febr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!