Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért volt? Ti mit gondoltok?

Ez miért volt? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szóval kerestem egy online játékhoz egy társat, akivel tudok meccseket menni, kicsit elkezdtük beszélgetni és eléggé olyan dologról beszélt ami engem meglepett, hogy van barátnője de szakítani akar vele. Én meglepődtem mert tényleg sem barátság sem semmi nem volt még, csak mentünk pár meccset ezen az online játékon, meglepődtem hogy miért beszél ennyire bensőséges dologról egy vadidegennek, ti mit gondoltok, könnyebb egy alig ismertnek ilyent elmondani?

#Online, ismeretség
2023. febr. 13. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondold végig, ez az oldal is így müködik, ismeretleneknek írnak magándolgoktól
2023. febr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Könyebb. Nem ismered a barái körét, se a barátnőjét, így nincs kinek vissza mondjad. Nem azt mondom ezzel hogy kibeszéled, csak így lehet vele.
2023. febr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért én láttam a Facebookon profilját, nevét, képet, beszéltünk is (már mint hangban, nem csak írásban), vannak baratjai velük nem beszélte meg?
2023. febr. 13. 22:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet megkedvelt. Vagy csak számára ez nem annyira tabu téma.
2023. febr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ilyeneket egy Budapest-Miskolc vonatúton is felfednek emberek kérés és a szimpátia minden jele nélkül.

Ezen már én is gondolkoztam, hogy vajon mi az oka annak, hogy emberek, akinkek vannak barátaik, inkább egy vadidegennel osztják meg a problémáikat, eddig még nem jöttem rá, de valami magyarázat biztos létezik.

2023. febr. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy szimpatikus voltam neki, mondjuk akkor ez számomra pozitív dolog, növeli az önbizalmam, ha valakivel csak úgy random elkezdene beszélni a vonaton ha ilyeneket mondana azért nagyot néznék.
2023. febr. 14. 00:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Ó, rengeteget utaztam régebben, nagyon sok sztorit hallgattam meg. Lehet, hogy a kisugárzásomban van valami, nem tudom, de egyszerűen az ember Aszód környékén elkezd unatkozni, és megszólítja a mellette ülőt (engem), Hatvannál már ott tartunk, hogy hova járt iskolába, meg a bátyja betegeskedett gyerekként, és ezért az anyja nem figyelt rá annyit, és ez őt bántja, Füzesabonynál már tudom, hol lakik, meg a menyasszonya paramétereit is ismerem, Mezőkövesden bejelöl Facebookon, Miskolcnál elmondja, hogy boldogtalan a kapcsolatban, Szerencsnél azt is, hogy miért. Majd leszállunk, és mint akik soha nem is beszéltek, megyünk a dolgunkra.

Van Balaton edition is nénivel, aki Kelenföldön leült mellém, Érdnél ott tartottunk, hogy első szerelme, Velencei tónál végül az anyagi biztonságot választotta a szülei (rossz) tanácsára, Székesfehérvárnál sosem hozna más döntést, mert mennyire szereti a gyerekeit, Siófokon sose házasodjak meg, minden férfi disznó, tőle is elvált a disznó, pedig ő mosott-főzött rá 20 éven keresztül. Balatonboglárra érve kiderült, hogy a gyerekek miatt sosem csinálná vissza. Fonyódnál már legyek önálló, sose kövessem el ugyanezt a hibát. Ne is legyenek gyerekeim inkább.

Én meg ülök ott a vonaton, hogy olvasni akartam, meg zenét hallgatni, de oké, itt a szokásos emberem az élete történetével. Mondom, lehet valami az aurámban, mert velem _minden_egyes_alkalommal_ megtörténik. Valamiért nagyon könnyen megnyílnak nekem az emberek, amit a munkámban pl. tök jól tudok kamatoztatni, de egy sima utazást, ahol relaxálnék, pokollá változtatnak. És biztos vagyok abban, hogy van erre magyarázat, hogy miért nyílik meg valaki ilyen könnyen egy olyan embernek, akivel többet valószínűleg nem találkozik. Kell, hogy legyen.

2023. febr. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De ez idős ember volt, mert az idősekre ez jellemző
2023. febr. 14. 01:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Most mit akarsz hallani? Tán lány vagy és bejön neked?
2023. febr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő hamarabb megnyílik ilyen téren, vagy épp alapból közvetlenebb típus. De az sem kizárt, hogy elég szimpatikus voltál neki ahhoz, hogy felhozza ezt a témát.

Illetve.. néha jobb egy külsős véleménye, mint egy olyané, aki személyesen ismer téged, az életed, az abban lévő embereket. Mert nem tudsz róluk felszínes dolgoknál többet, nem tudnak elragadni az érzelmeid, amikor gondolatot, véleményt, tanácsot formálsz róluk.

Az is lehet, hogy már egy ideje nyomta ez az egész, és pont akkor tört elő, akkor adta ki végre magából.

2023. febr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!