Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van ennyi magányos...

Miért van ennyi magányos pasi? De most komolyan. Annyi kérdés jön itt nap mint nap és 90%-ban srácok írják ki a kérdést. Mi van itt?!

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán olvasni lányokról is de többségében a srácok írnak ide. És most nem a szokásos rinyálásokra gondolok, hanem azokra akik már iskolás koruk óta egyedül vannak és magányosak. Ez olyan rossz..

2018. júl. 15. 21:57
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
98%

Nem mindenkinek megy olyan könnyen az ismerkedés. Sokan nagyon gátlásosak, ezért inkább egy olyan oldalon próbálnak keresni valakit, ahol a teljes inkognítással élhetnek. Pl. itt.

Vagy épp segítségt kérnek, mert jól esik olvasni azokat akommenteket, amík bíztatják a kérdezőt.

2018. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%

Mert nagyon nehéz ismerkedni. Nagyon ritkán találok új embereket, már diákmunkákat is azért cserélgetem, hogy minél több új embert ismerhessek meg. akiket pedig már ismerek, azokkal nagyon nem jönnék ki, ezért nem erőltettem tovább, szerencsére ők sem.


Nekem a felszínes-haveri kapcsolatok nagyon taszítóak. Ezerszer vagyok inkább egyedül, mint ilyen semmitmondó cseverészős szarságban

2018. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
82%
Az van, hogy megváltozott a világ, és benne a nők. Most már nagyobb hangsúly van a pénzen, kocsin, külsőségeken, mint régebben. Amelyik pasinak nincs, az megszívta. És a teljesen átlagos nők is csak álompasival érik be. Ezt senki ne vegye provokációnak. Én, és az összes férfi barátom normális, jól néz ki, rendes, stb, mégis egyedül van. Ez nem lehet véletlen.
2018. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
75%

3-as, igazad van, és ezt nőként mondom. Viszont ha a leírtakban megfordítod a nemeket, akkor is igaz az állítás. Na ezért vannak olyan sokan egyedül.

Átlagos, de jóképű pasik, és átlagos, de csinos lányok mind sokan "szinglik". Mert mindkettő az átlagon felülit akarja, csak azokból meg nincs olyan sok. Fel kellene ezt mindenkinek ismerni, és lejjebb adni az igényeket, nem a tökéleteset hajszolni.

2018. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
85%

A tökéletlenséggel nincs semmi gond, ettől vagyunk egyediek (különbözőek), a nagyobb gond azzal van szerintem, hogy ezt nem akarjuk elfogadni, sőt a "tökéletes" (mindenki ugyan olyan tökéletes) akar lenni!

És ebben a nagy "tökéletességre való versenyben" elfelejtünk önmagunk lenni, ezért üresek az emberek.

És nem a magas lóról beszélek, mert nem vagyok se helyes, se sikeres (gazdag), sőt még társam sincs (pedig 25++ vagyok), de mostanában jöttem rá, hogy azért nem szimpatizálok sokáig (2 hét az már rekord) egy lánnyal/nővel sem, mert üresek.

Sorolják, hogy mit szeretnek csinálni (amit a társadalom is szeret), de semmi "egyedit" nem találok bennük, csak a külsőt... Az meg édes kevés, hogy bele szeressek...


A srácok (az ismerősi körömből indulok ki) inkább rendelkeznek "hobbikkal" (még ha butaság is, de ezt nevezzük "későn érőknek"), ezáltal nem unalmasak. Van téma, csak kár, hogy külsőre nem mozgatnak meg, nem vonzódom hozzájuk. :)


Az üresség a nagy kulcsszó szerintem a kérdésre.

2018. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
A többiek már kitértek arra, miért van annyi magányos ember. Annyival egészíteném ki, hogy nekem az egyedülálló nőismerőseim többnyire elvannak magukban, van hobbijuk, élvezik a munkájukat, tanulnak valamit, kisebb az igényük is valószínűleg a rendszeres szexre, vagy beérik önkielégítéssel, míg a férfiismerőseim szenvednek a magánytól, nem tudnak eléggé kiteljesedni a munkában vagy az önfejlesztésben ahhoz, hogy ne hiányozzon a párkapcsolat, szóval gondolom ezért írnak ki több kérdést férfiak.
2018. júl. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
97%
önbizalomhiány,érzékenység, félnek mások elfogadják-e így őket , ahogy vannak , esetleg volt egy csalódás és már kiábrándultak a szerelemből, vagy nagyon nem szép vonásokat örököltek, így ettől is lehet csekély az önbizalmuk; amitől meg nem lesz jó a kisugárzásuk se; és így bele vannak záródva egy körbe; tehát nincs jó kinézet nincs önbizalom nincs jó kisugárzás nem figyelnek fel rá méginkább nincs önbizalma méginkább rossz lesz a kisugárzása és "lehangoló/unalmas" a közelében tartózkodni.
2018. júl. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%
*Ja és nem akarnak beleolvadni a tömegbe, ők a saját személyiségüket szeretnék megélni valaki mellett.
2018. júl. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
90%

6os jól írta,


a nőknek alapvetően nincs akkora problémájuk azzal, ha nem kapnak szexet és éppen ezért ha nem is kapnak nem fognak magukra úgy nézni mint egy számkivetettre,


míg egy srác esetében ez a középiskolában kezdődik, ahogyan kikközösítik, kinevetik az embert, ha nem rakta be még a péniszét a vaginába, fél ha felhozzák a témát, és inkább menekül a szociális helyzetektől emiatt, majd ez kirekesztettségre vezet, bizalomvesztére és egy idő után oda jut, hogy nem tud senkivel sem kommunikálni normálisan a családján kívül, mert képtelen bizalommal fordulni bárkihez is


Tehát röviden, mivel a nők cseverészősebbek és alapvetően könnyebben kezelik a szexmentes életet/plusz könnyebben meg is kapják, ellenben a férfiakkal akik inkább analitikusabbak, alapvető igényük van a szexre/ellenben nem kapják meg mivel a nők falakat építettek maguk körül, állandó stresszben tartja az embert-->elkezdünk leszarni mindent és mondani, hogy jó akkor menjetek a francba, mivel annyi fájdalom ért már, hogy nem tudsz jobbat

2018. júl. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%

huszonéveseknél minden lány azt hiszi ha egy idegen srác oda megy hozzájuk, hogy dugni akar. Mert mi csak dugni akarunk. Nincs lelkünk, agyunk, csak farkunk.

egy tüzet sem szabad kérni a buszmegállóban, mert "van pasim"

Aztán néhányan feljönnek ide panaszkodni, de ez is felesleges, épp annyira mint egy idegen csajnak csak egy sziát mondani a boltban.

2018. júl. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!