Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? mit tanácsolsz?

Mit tegyek? mit tanácsolsz?

Figyelt kérdés
ugye én hivő vagyok. keresztény. 20 éves vagyok de még nincs házastársam feleségem. addig nem szexelhetek. mert a bujálkodókat el ítéli az Isten. házasságon belülieknek hozta létre a szext aki azon kivül szexel az megszegyeniti ezt a szentséget.sulyos halalos bunt kovet el... egyebkent nem bantok senkit törekszem a jóra szeretetre.. 2 hét múlva 21 leszek lehet lesz mire meghazasodok leszek 26 -27 eves addig varni szexel sok..
2023. febr. 15. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Hoppá, bűnös gondolataid támadnak?!
2023. febr. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Mi a kérdésed??
2023. febr. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Kérdezd meg a Főnököket a templomban, hisz ők "példás" életet élnek rendszerint. Mi mindegy mit írunk...
2023. febr. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem,az Isten nem fog elítélni.Bizonyos emberek igen.Azt tanácsolom,hogy szerezz egy nőt,szexeljetek,védekezzetek,házasság nem kell hozzá,megcsalni ne csald meg lehetőleg.És ne dőlj be mindennek,akkor sem,ha a Biblia írja,vagy akármilyen pap,pásztor mondja.Én 41 éves vagyok,és 20 évesen pont ilyen dolgok miatt hagytam ott a kereszténységet,és nem bántam meg.
2023. febr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!