Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogyha csinosabb...

Miért van az, hogyha csinosabban öltözöm, akkor az az ember aki előtte köszönt, már kerüli a tekintetemet is?

Figyelt kérdés

Már magamon is észrevettem, hogy máshogy viselkedem ellenkező nemű emberekkel, ha azok sarmosak, hiába nem akarok rájuk hajtani 2gyerekes anyukaként szexi, magas ferjjel, de ma engem is ért egy ilyen eset ..

Aki előtte koszont, az már a tekintetemet is kerülte, pedig én ugyanúgy köszönni akartam neki, s láttam h látott, az autómat is felismeri már.

(Kabát és cipocsere volt, de semmi kihívó: lapos csizma, smink nélkül,ahogy szoktam,teljesen naturan)


A pszichológiajara lennék kíváncsi.

Köszönöm annak, aki tud ebben segíteni. :)



2023. febr. 22. 09:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azért az még ideirom... Ma is egyedül voltam, nem a férjemmel vittem a gyereket suliba. Ált. egy utcában parkolunk, onnan sétálunk át a suli kapuig. Szeptember óta így megy ez. Eddig köszönt.
2023. febr. 22. 11:26
 12/13 anonim ***** válasza:
De most akarsz valamit tole? En pl el szoktam bambulni de ha erdeklodnel akkor nem bambulnek
2023. febr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Senki nem akar senkitől semmit ... Pusztán az érdekel h van e erre vmi pszichológiai magyarázat ...
2023. febr. 22. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!