Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a pedofilokról?

Mi a véleményetek a pedofilokról?

Figyelt kérdés
Lehet oket szeretni? Utalni?
2023. febr. 23. 14:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Már hogy lehetne szeretni őket? Legpozitívabb esetben is semleges érzésekkel lehet gondolni rájuk, de legalábbis én még ilyet nem hallottam, hogy bárki is szereti őket...
2023. febr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Racionálisan nézve sajnálom őket, mert tudom róluk, hogy beteg emberek, akik alapvetően nem akarnak másnak ártani, és ha a társadalom nem lenne velük szemben ennyire ellenséges, sokkal több lehetőségük lenne segítséget kérni, megoldást találni a problémájukra, összességében csökkentve a gyerekekkel szemben elkövetett atrocitásokat.


Viszont két kicsi gyerek anyukájaként nem tudok tisztán racionálisan gondolkodni. Ha egy ilyen beteg ember megközelítené a lassan 3 éves kislányom, akkor nagy valószínűséggel nem köszönné meg, amit tőlem kap ezért, hiába a racionalitás.

2023. febr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
12%
Rosszabbak, mint a sorozatgyilkosok
2023. febr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%

Kivégeztetném az összeset, esetleg ha nagyon kegyes akarnék lenni akkor kasztracio után egy külön erre fenntartott intézményetbe zarnam őket életük végéig, függetlenül attól, hogy molesztáltak e gyermeket vagy sem.

Ez egy olyan elmebaj amire sem gyógymód sem bocsánat nem létezik.

2023. febr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
21%
Le kellene lőni mindet és megsiratni a lövedékeket.
2023. febr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Miért tobbnyire ferfi "játékosokról" ír a média? N0krol miért nem?
2023. febr. 23. 14:56
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
A pedofília jellemzőbb a férfiaknál, illetve több férfi is valósítja meg az ilyen beteges vágyait a gyakorlatban is; ennek ellenére szerintem sem kéne nemekre bontani a témát.
2023. febr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
4%
"Főbe kéne lőni". vagy elzárni őket a külvilágtól, kasztrálni őket
2023. febr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Mentális betegek
2023. febr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A klinikai pedofilokra gondolsz, vagy a pedofil bűncselekményeket elkövetőkre?

Előbbi csoportot leginkább sajnálom, borzalmas lehet. Utóbbi csoport viszont remélem a pokolban r0had el.

(Egyébként érdekesség, hogy akik a gyakorlatban szexuálisan bántalmaznak gyerekeket, ők nem is számítanak klinikai értelemben pedofilnak. Ezért kérdeztem hogy kire gondolsz.)

2023. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!