Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a pedofilokról?

Mi a véleményetek a pedofilokról?

Figyelt kérdés
Lehet oket szeretni? Utalni?
2023. febr. 23. 14:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

En mindenkinek zoldet adtam,mert nincs rossz valasz, ennek ellenere sok piros szuletett.


Erdekes,hogy a kerdest meg nem torolte az erzekeny adminokbol allo csapat.

..koztunk szolva, szamitottam ra

2023. febr. 23. 15:55
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A pedofilia betegség, nem feltétlenül azt jelenti, hogy gyerekeket erőszakol meg. Sőt, olyan is van, aki orvosi értelemben nem pedofil, csak annyira primitív, hogy akár gyereket is erőszakol. Szóval a beteg, nem aktív pedofilokat sajnálom,de azért messziről kerülném őket, a gyerekeket bántó bármilyen embert meg minden lelkiismeretfurdalás nélkül agyonütnék.
2023. febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Psycho ***** válasza:

Kiskoromban még szerettem a pedofilokat, de most már annyira nem...

(remélem mindenkinek leesett, ez egy vicc volt, kac-kac)


Attól függ. Ez a szexuális ösztön zavara, ahol a libidó olyan irányba akar áramlani, ahová nagyon nem szabad. Erről ő nem tehet. Ha van egy jól működő pszichés struktúra és lelkiismerete, szabálytudata, akkor ezzel pontosan tisztában van ő is. Vagyis: tudja fékezni magát - akár még teljesen normális életet is élhet, anélkül, hogy bármi rosszat elkövetne. Biztos vagyok benne, hogy számos ilyen van, amikor sosem derül ki ez a hajlam. Velük semmi bajom nincs. Nem akarok senki fülébe paranoid gondolatokat ültetni, de nem zárnám ki, hogy egy-egy edző, tanító emiatt választott ilyen hivatást. Ez nem jelenti rögtön azt, hogy bűnöző lesz belőle, kifejezetten jó szakember is lehet az illető!


Akinél viszont nincs meg ez a fékrendszer, az iszonyatos dühöt, undort, megvetést, haragot, indulatot vált ki ugyanúgy belőlem is, mint bárki másból. Zéró tolerancia. Nincs gyerekem, de ha lenne, és a "cukrosbácsi" úgy közelítene felé, hát... nem folytatom.

2023. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kétlem,hogy valaki szereti őket.Itt igazából vagy utálja az ember vagy tényleg semmi véleménye nincsen róla,de inkább az első a jellemző az emberekre.Sajnálatos,hogy vannak ilyen emberek és sokan nem mernek elmenni segítséget kérni persze,ha lehet egyáltalán segíteni rajtuk vagy akarják.Nincsen véleményem róluk mivel szerencsére élőben nem találkoztam még ilyennel és nem is szeretnék soha.Kedvelni nem kedvelem őket, inkább úgy vagyok vele,hogy amíg nem az én környékemen járkál vagy az én gyerekemet nézi ki magának(nincsen gyerekem) addig nem lesz baja egy ilyen embernek se,de azt nem tenné zsebre,ha az én gyerekemet találná meg.
2023. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
Lehet szeretni, én már beszélgettem olyanokkal, nőkkel is, olyanokkal is, akiknek volt gyerekük, akik kedveltek ilyen hajlamokkal is.
2023. márc. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Annyira kényes a téma, hogy nem tudok mit mondani
2023. ápr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 x0 válasza:
Nekem akkor se ártott volna, ha rajtam kívül a világon mindenkinek árt. Meggyőződésem hogy ha van 1 a világon akinek nem árt, akkor meg kell engedni hogy azzal az 1-gyel szeretkezzen. Már felnőtt vagyok, kiálltam volna mellette ha lett volna ilyen, de sajnos nem volt, pedig bementem volna az árvaházba ha a szüleim feljelentették volna. Ez nekem legalább olyan tragikus lett volna mint másnak a szex, nekem pont ez ártott volna. Kedvelem a pedofilokat. Ez ízlés és betegség egyszerre.
febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!