Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon bizonytalan a jövőm is...

Nagyon bizonytalan a jövőm is az eddigi életem, életéveim is értelmetlenek voltak önök mit tennének a helyemben!?

Figyelt kérdés
Mi a helyes cselekedet ha egy valaki igazából életképtelen és életre nem érdemes!?

2023. febr. 26. 22:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Igen egy nagy nulla szánalmas szerencsétlen senki.
2023. febr. 26. 22:24
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha megvan az ok, már van esély változásra.
2023. febr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De ezt ön, vagy önök kimondják a szájukkal.

Én ha rajtam múlik meg eddigsem működött semmisem egy valamisem.

Azért eléggé nagyon elkótyavetyélt elvesztegetett több mint harminc év bő három felesleges, fölösleges évtized volt ez az enyém az egész életem.

2023. febr. 26. 22:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Milyen életet szeretnél élni?


Mi akadályoz abban, hogy ilyen életet élj?

2023. febr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Először is köszi a normális rendes hozzá állást a másik emberhez.

Van ugyan állítólag ez az asperger-szindróma,egyéb kevert depressziós pánikolós szorongásos személyiség zavarok és szociális fóbia énnekem.

Lehet,hogy ezek a zavarok okozták eddig is a selejtségemet.

Hát élhetőbb életet akartam élni mint mindenki más de itt van ez a meleg érdeklődésem is végig ez a gén sérülés is az is falat állított a hús-vér emberi boldogulásomnak önellátó önálló sem vagyok.

Egy szóval kifejezve magamat hadilábon álltam mindigis mindennel ezzel az rmveti élettel.

2023. febr. 26. 22:55
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezzel az emberi élettel mindig is hadilábon állok, álltam is.
2023. febr. 26. 22:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! F
2023. márc. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!