Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismerte olyan diplomás emberek...

Ismerte olyan diplomás embereket aki néha fordítva veszi fel ruháit? Mennyire gáz vagy ciki hogy valaki néha fordítva veszi fel ruháit?

Figyelt kérdés
2023. febr. 28. 08:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyan forditva? Hátul gombolja az inget?
2023. febr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Mindenkivel előfordul. Nem értem, hogy jön ide a diploma.
2023. febr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek akkor nem hülye az hogy Hátul gombolja az inget? Néha?
2023. febr. 28. 09:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Rád kezdek gyanakodni
2023. febr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Há' mer' vérciki, hogy diplomás, aztán fordítva veszi fel a cuccait, mer' ha még egy szakmunkás lenne, akkó' azt mondom jó' van, bocsánatos, mer' hát csak egy szakmunkás... azt se tudja minek mi az eleje meg a háta... :D

Igen ez tetszett nekem is... Nem cikibb szerintem diplomásnál, mint nem diplomásnál, bár ez nem volt kérdés!

Én sem értem, hogy jön ez ide, de mindenkivel előfordul ilyen, máshol jár épp gondolatban. Az nem vitatható, hogy szellemileg egészséges, ép embereknél a gyakori(!) szórakozottság együtt jár a magasabb intelligenciával (ez egy megfigyelés, amit nem én tettem meg) azonban a helyzet az, hogy az intelligenciának nem feltétlen van köze az iskolai végzettséghez.

2023. febr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
Néha bárkivel előfordul, diplomásokkal meg nem diplomásokkal is. Én egyszer úgy indultam el otthonról, hogy a 2 lábamon 2 különböző cipő volt. Több fekete platform cipőm van és kómásan a félhomályban mindkét lábamra másat húztam fel és csak a buszon vettem észre, hogy furán billeg, hát persze, mert 1 centi különbség olt a sarkak között xDDDD 2 diplomám van de ettől még reggelente örülök, ha tudom, merre vagyok arccal :D
2023. febr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Néha előfordul, hogy pólót fordítva veszek fel, egyszer kifordítva vettem fel egyet, egyszer egy ruhám cipzárja oldalt nem volt felhúzva, slicc is néhányszor, de az elképzelni nem tudom, hogy az ingét hogy tudja valaki fordítva felvenni, és a HÁTÁN végiggombolni. Szuperhajlékony, az tuti!
2023. febr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem hulye. Uttoro a divatiparban!!
2023. febr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 veterán vas ***** válasza:

Megnézném azt aki fölveszi az ingét, és a hátán végig begombolja.

Akár diplomás az illető akár nem.



Jut eszembe' ha igazán elegáns akar lenni, akkor nyakkendőt is kössön hozzá! :D

2023. márc. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!