Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell ilyeneket megosztan...

Miért kell ilyeneket megosztani valaki napjába? Csak én vagyok ilyen boomer?

Figyelt kérdés

Kép egy kocsiból, megjelölve Szeged Klinika és szövegnek jövök mamszikám.

Előtte többször hasonló fotó, olyan szövegekkel, hogy kitartást, nem nagyhasztsz itt minket, légy erős.

Na jól van azonnal ismerős törlése. Nem voltam paraszt hogy ráírjak ebben mi a jó.

Lehet én vagyok a boomer, meg a kötöszködő hülye. De alapból publicban sosem osztok meg semmit, mert tudom hogy az én hülyeségemre senki nem kiváncsi. Én szeretem a focit, de vannak erre ilyen 4-5 fős haveri csoportok ahol irogatunk egymásnak.

Mindegy igazából a lényeg, hogy egy hozzátartozó betegsége szerintem rohadtul nem public, ha én megélem azt a kort és így lenne. Nem örülnék neki ha a rokonok facebookra kiteregetnének.


Egyébként is kinyílik a zsebemben a bicska ujjabban hogy valaki feltölt képet napjába, hogy elment kajálni. Hát b*meg máskor nem eszel? Ki kiváncsi rá? Szintén idegesítő mikor szülők azt a szerencsétlen gyereket teszik fel folyton napjában 5x és ha van 50 ilyen ismerősöd akkor az már naponta 250 gyerekes kép amit beletolnak a pofádba.

Tudom, hogy nem muszáj nézni de alapból úgy teszi a facebook hogy legfelülre legláthatóbb helyre, hogy mikor van egy kis "üresjárat" elkezd görgetni.


30 F



2023. febr. 28. 12:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar, ki kell követni az ilyen mindent megosztós ismerősöket. Nekem is van hasonló, szerencsére csak 3, nem töröltem őket, csak leállítottam a követésüket.
2023. febr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

A másik kedvenc, aki elmegy futni és minden nap kiteszi, hogy mennyit futott. Szerinte ez mind az 1000 ismerősét érdekli? Küldje el privátban a barátainak és kész. A kajás képek közül még az is idegesítő, aki minden héten kiteszi, hogy épp mit sütött főzött. Én se értem ezeket, feltűnési viszketegség lehet. Ja meg akik minden héten ugyanolyan képet posztolnak magukról, mindig ugyanolyan arccal, ugyanolyan beállással…mintha nem láttuk volna már ezerszer🤣


Én max. azt osztom meg, ha évente párszor történik velem valami nagy esemény, mondjuk elmegyek síelni/nyaralni, vagy valami rendezvényen készül rólam jó kép, azt kiteszem, de elég silány élete lehet azoknak, akik minden apróságot kitesznek.

2023. febr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
23%

Nehéz eset vagy: végeredményben azon vagy kiakadva, mások miért nem úgy gondolkodnak, mint Te.


Ha olyan igényes vagy arra, hogy megfelelj másoknak, akkor elsősorban az írásképeddel kezd: a helyesírásod katasztrófa, a szókincsed hajmeresztő.

2023. febr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Bocs a futást kihagytam. Megnézem: A maratont futottad le? Aztán ilyen max 5 km. Nem egy olyan nagy érdem.


Én amiket kitettem X éve: nyelvvizsga, diploma, a sok focimeccsből 1 emlékezetem győzelem megosztása. Több nem is jut eszembe.

2023. febr. 28. 12:19
 5/23 anonim ***** válasza:
Én sem tudom megérteni ezeket az embereket, szerintem ők se értik magukat. Valószínűleg csak minden alkalmat megragadnak arra, hogy rájuk figyeljenek az emberek. Engedd el😀Nem boomer vagy, csak valószínűleg helyén van az önértékelésed.
2023. febr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

#4 az egész világ erről szól: Az emberek azon vannak kiakadva, mert mások nem úgy gondolkodnak mint ők. Covid, LMBTQ, háború, polizika, klímavédelem. Csak néhány példa ahol vannak szembenálló véleméyek.


Embereket ölnek meg különböző véleményeik miatt. De én vagyok a sz*r mert töröltem az ismerőst. Mond melyik bíróságon kell felelnem? :D


Nem akarok megfelelni a másiknak, egyszerűen ez a mindent kiteregetés gáz.

2023. febr. 28. 12:25
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de én nálad is boomerebb vok. A nyelvvizsgát is minek kitenni? Kit érdekel, hogy neked meg van?
2023. febr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy pont nem akarok megfelelni másoknak egy fotóm van fent összesen van rajta kb 20-30 lájk, sosem posztolok, nem várok visszajelzést a közösségi médiában.

Az életben szeretnék elérni valamit, valós eredményeket amire büszkének lehet lenni.

2023. febr. 28. 12:26
 9/23 A kérdező kommentje:
Azért tettem ki, mert nem ment az angol és rohadt sok energiát fektettem bele és voltak akik mondták, hogy hagyjam a fenébe úgy sem lesz meg.
2023. febr. 28. 12:27
 10/23 A kérdező kommentje:

#8 értem egyébként miért gondolod, én az érettségivel vagyok így, azt is sokan megosztották és az full alap, de lehet nekik nehézséget okozott.

Nekem a nyelv nem ment és azért gondoltam úgy hogy az egy "nagy eredmény"

de lehet persze valakinek jó a nyelvérzéke és rámnéz: ki ez a hülye? hát simán megcsináltam...

2023. febr. 28. 12:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!