Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mostantól örökre eszébe fogok...

Mostantól örökre eszébe fogok jutni annak a buszsofőrnek szilveszterkor/újévkor, akinek odahánytam aznap reggel a buszára?

Figyelt kérdés
Mostantól Szilveszterkor ez eszébe fog jutni, és nem fog vállalni akkor műszakot? Vajon mit gondol rólam? Aznap savazott vajon?
2023. márc. 1. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Miért kell ennyire lealjasodni? Ha nem bírod a piát, akkor ne igyál.

A helyében veled nyalattam volna fel, amit odapakoltál.

2023. márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Ha sokat utazol arra, ill. vele, akkor nem lenne butaság meglepni valami aprósággal egy bocsánatkéréssel összekapcsolva!

-A te lelkiismereted is megnyugodna és ő is másként viszonyulna hozzád, ha meg is ismer, mint most visszaemlékszik rád.

Nem kell "milliókban" gondolkodni, - a gesztus a lényeg!

2023. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudnod kell, Kedves Utas, hogy a művedet a busz sofőr takarította ki. Tapasztalatból mondom, mert én is busz sofőr vagyok, ráadásul Budapesten, ráadásul éjszaka. Elmondom Neked, hogy éjszaka nem a balhétól, az agresszív utastól, hanem a busz "beszennyezésétől" félünk. Mert ezt nekünk kell feltakarítani. Elvileg bevihetnénk a garázsba a buszt, ahol a mosóban kimosnák, amit ki kell, de erre sem idő, sem ember nincs. Marad a sofőr, aki megteszi helyetted. Amit jó sztorinak tartotok, az a buszosnak nagyon nem az. Mivel az utasok már tudják, hogy ha ilyen történik, a buszos leszállít mindenkit, és megy a végállomásra, mert ott van forró víz, vödör, meg felmosó. Ezért aztán nem szólnak, csak a végállomáson kapjuk meg a "csomagot". Sajnos, ritka az a hétvége, amikor nincs valami "esemény".
2023. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Nemhinnem, nem egy ritka eset..
2023. márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 Lehet én vagyok a fogykos, de ezt sosem értettem. Minek engeditek fel az ilyen atom részeg alakokat? Soknak eleve jegye sincs, de ha még van is, benne van az utazási feltételekben minden busztársaságnál, városinál és távolságinál egyaránt, hogy "kizárandó az utazásból, aki a járművet beszennyezi, vagy állapotával, magatartásával utastársai terhére van" (lehet nem pontosan szó szerint így van de ez a lényege). Szerintem egy mattrészeg hülyegyerek aki feltántorog a buszra majd teleokádja, az eléggé kimeríti mind a három pontot (szennyezés, állapot, terhére van). Szimplán ne engedjétek fel őket és kész, ti is jobban jártok meg a normális utasok is akiknek nem hányásbűzben kell utazniuk.
2023. márc. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utaztal mar szilveszterkor bkkval? 😀 Kb 2x annyi ember van egy buszon mint ahany normalisan felferne.. Szted latja a sofor h ki szall fel v mi tortenik akkora tomegbe? Plusz olyankor kb mindenki reszeg amugy is
2023. márc. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A részeget a haverjai a hátsó ajtóknál felcsempészik. Mondom, még brahinak is tartják, ha valamivel kicseszhetnek a sofőrrel.
2023. márc. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem minden éjszakai elsőajtós. És az éjszakai járatok utasainak nagy része minimum erősen ittas (tudom; nem vagyok sofőr, de munkámból kifolyólag vagy hajnalban kezdek, vagy akkor végzek. Általában két józan ember van a buszon, a pilóta meg én). A többség mégse hányja össze a buszt, nem balhézik, csak hazamegy.

Fiatalkoromra visszaemlékezve, a kérdezőnek tudom javasolni a taktikai hányás fogalmát, ha már egyszer nem ismerte a határait, haza is ér, a buszt se okádja össze, és a másnapja is kellemesebb lesz. Amolyan DIY gyomormosás, csak nem kéne rendszert csinálni se a mattrészegségig ivásból se a hazaindulás előtti hányásból.

2023. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!