Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit mond ez el rólam?

Mit mond ez el rólam?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen nyílok meg társaságban, hosszú idő kell míg valakiben meg tudok bízni. Nagyon nehezen fogadok el segítséget, mindent egyedül akarok megoldani és ha nem sikerül kudarcként élem meg. Nem tudom elmondani, ha valami nagyon bánt inkább egyedül örlődök. Mit mond el ez rólam? Miért vagyok ilyen?


25/N



2023. márc. 2. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon zárkózott és bizalmatlan vagy, istennek hiszed magad, aki képes mindent egyedül megoldani, konfliktuskezelésed és a kudercfeldolgozásod nulla.
2023. márc. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Zárkózott vagy, nehezen nyílsz meg, bizalmatlan vagy.


Ennek alapja kezdődhet sokaknak már általános iskolában, lehet családi probléma, trauma, kiközösítés.

---> ha az embernek teszem fel 18-20 éves koráig ebben van része, akkor utána nehezen és nagyon lassan fog ez megváltozni.


De tény, hogy nincs mindenkinek ehhez végtelen türelme, ami nem is várható el.


De olyannal is találkoztam már, akinél mindez hiszti volt, és lustaság, és kifogás.

2023. márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit mondana? Azt, hogy ilyen vagy.

Én is ilyen voltam, de kb 28 éves korom óta viszont sokat fejlődtek ebből a szempontból.

2023. márc. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Borzalmas tapasztalataid voltak, mindahányszor másban bíztál, mástól kértél segítséget.

Nekem ez 5 évesen történt meg. Szinte emlékszem, hogy egyszer már nagyon ideges voltam, mert akit kérdeztem, nem tud válaszolni rendesen, és akárhogyan kérdezek vissza, nem bír kommunikálni, ezért volt egy ilyen döntésem "jó.., akkor mostantól nem kérdezek, úgy se válaszolnak jól sose".

Hasonló vagyok a leírás alapján. Sokadik kör mire csupán felvillan a lehetőség, hogy talán más tudna abban a dologban segíteni.

2023. márc. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csak férfiban.

Valószínűleg nem bízol az emberekben, sok csalódás ért velük kapcsolatban, így inkább egyedül rendezel le mindent. Erős jellemed van ettől függetlenül. A tökéletesre törekszel, pedig az nincs.

2023. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!