Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tesztek, ha tiszteletlensé...

Mit tesztek, ha tiszteletlenséggel találjátok magatokat szemben?

Figyelt kérdés
Kolléga, főnök, szolgáltatás, családtag, ismeretlen.
2023. márc. 4. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nyugodt hangon, kultúráltan elmagyarázom, hogy ezt nem engedheti meg magának, mert én sem engedem meg magamnak. Pont most volt egy ilyen szitu, négyszemközt elmagyaráztam neki, hogy velem szemben ne emelje fel a hangját.
2023. márc. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mi volt az a tiszteletlenség, amit a másik fél csinált? Lehülyézett? Minősített? Bármit is mondott, emelt hangon tette, és ez önmagában tiszteletlenség?


Ha jelezted életed során, mi lett a következménye? Én munkahelyen jeleztem, hogy nem tetszik ez a bánásmód: kirúgtak. Ők úgy hívták: akkor megköszönjük. Vagy (hr-es utólag): na de hát ha úgyse volt meg a kémia...

2023. márc. 4. 11:11
 3/12 anonim ***** válasza:

Kolléga, főnök - Normális hangnemben megpróbálom értelmesen megbeszélni a problémát, ha nem változik a helyzet és rendszeres a piszkálás illetve a tiszteletlenség akkor tovább állok. Nincs szükségem hülyékre.


szolgáltatás - Elmondom a panaszom, ha süket fülekre talál akkor többet nem veszem őket igénybe.


ismeretlen - Semmit, nem hat meg az ilyesmi.


családtag - Mivel nem igazán van, aki pedig igen, vele nem lehet értelmesen megbeszélni a dolgokat így veszekedés lesz belőle. Nyilván, ha lenne már saját családom ott a megbeszélés lenne az elsődleges opció számomra.

2023. márc. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ütök. Abból értenek.
2023. márc. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

Néha arra gondolok hogy agresszívebbnek és bunkónak kellene lennem néhány nővel(csak azokkal akik megérdemlik) mert kihasználják a béketűrésemet és már pletykát is visszamondott nekem egy jó ismerősöm amit az egyik kis szemét ri.banc mondott neki!


Sok gátlástalan nő kihasználja hogy nekünk férfiaknak nem szabad, szégyen megütni őket!

2023. márc. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy na már megint, bezzeg amikor érdekében áll nyalizik, aztán hazakullogok.
2023. márc. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6: ilyenek az emberek, nem? Te sose kaptad magad rajta érdekvezérelt viselkedésen?
2023. márc. 4. 12:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Elfogadom, mert a magyarok csak ilyenek tudnak lenni ma már.
2023. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kolléga - megvitatjuk a dolgot


Főnök- megmondom neki hogy a jó édes anyjával viselkedjen így. Felmondok. Bárhol találok ilyen alulfizetett f0s melót.

Felmondás után teszek pár bejelentést a munkaügyi felügyelőségnél, esetleg nébihnél. Attól függ milyen hiányosságokat tapasztaltam.


Szolgáltatás - lehúzom a visszajelzésüket, jelentem őket


Családtag - viszonzom a tiszteletlenséget


Ismeretlen - kiátkozom a beleit

2023. márc. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Semmit, tapasztalatok alapjan nem hallgatnak ram ugyse
2023. márc. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!