Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lemaradott vagyok és emiatt...

Lemaradott vagyok és emiatt depressziós. Mihez kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés

Kortársaimtól lemaradott vagyok, ugyanis 2 évig nem jártam iskolába, nem rég kiderült hogy pánikbeteg vagyok, voltam pszichiáternél, egyébként szorongás miatt hagytam ott a sulit de most folytatom. Már szinte mindenkinek jogsija van, kocsija, vezet, én meg itt tartok, vagyis sehol. Unom az életet, már felnottem, a baromságok mint bulik már nem tesznek boldoggá, most már tudom nagyon elkéstem vele de úgy érem a tanulásra kellene fokuszálnom mert egyetemre is szeretnék menni, bár nem

hiszek magamban és jelenleg 0 motivációm az élethez. Valahogy el kellene kezdenem "belevágni" dolgokba, pl. megtanulni angolul, de ahhos sincs motivációm jelenleg, ez a baj, hogy nem tudok innen továbblépni, leragadtam egy helyben.



2023. febr. 17. 03:08
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

Na, de két évig mit csináltál? Gondolom, magántanuló voltál, vagy ilyesmi, hiszen - ha jól veszem ki - még tanköteles voltál, mikor otthon maradtál, nem?

Akkor a tanulmányaiddal elvileg nem maradhattál le. Azt meg ne mondd nekem, hogy minden osztálytársadnak autója van, mert azt nem hiszem el.

2023. febr. 17. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!