Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj, ha 21 éves lányként...

Baj, ha 21 éves lányként Flasht meg Holnap legendáit nézek szabadidőmben?

Figyelt kérdés

Anyám azt mondta, hogy nem tesz jót, mert elrugaszkodok a valóságtól. Ő politikát meg híradót néz.

Szerintem meg ez egy hatalmas baromság.

Nem szeretem a komoly filmeket, gyilkossági sorozatokat, mert rémálmaim vannak tőlük, meg bedepizek.

Pl a Túl a barátságon film után 3 napig nem tudtam másra gondolni, sírtam meg tisztára lelki beteg lettem tőle.

A helyszínelős, rendőrös, gyilkosos sorozatok mai napig kísértenek álmaimban.

De pl a csenő manók meg a Dwayne Johnsonos fogtündér meg a flash, legendák ezek nekem viccesek, komolytalanok, mókásak és ezeket szeretem.

Sok sz@rság van az életben és nem akarok még kikapcsolódáskor is komoly dolgokkal foglalkozni meg félni, sírni.

Szerintetek is emiatt gyerekes vagyok meg majd össze keverem a valóságot a szuperhősökkel?


2023. márc. 6. 21:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
A híradó távolabb van a valóságtól, mint a Flash :D felnőtt vagy, azt nézel amit akarsz, ne befolyásoljon anyád.
2023. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Ja, azt nem írtam, hogy munkanapokon nem nézek filmet, mert vannak állataim és velük foglalkozom.

Pihenő napokon és szabadságon nézek néhány részt.

Ja és van Lep's World játék a telefonomon, azt se mindennap használom, de néha szoktam.

2023. márc. 6. 21:12
 3/20 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, a filmek szórakozásra vannak, nem azért,hogy az alapján éljük az életünket, szóval ne értem, miért ne nézhetnék baromságot, ha az köt le.
2023. márc. 6. 21:14
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

S van is valami alátámasztott indoka amiért nem tesz jót, ha elrugaszkodsz a valóságtól, vagy beismeri hogy csak nagyon okosnak akar tűnni, s nem képes elfogadni, hogy önálló élőlény vagy?


Amúgy a politika és a híradó is inkább sci-fi, fantasy kategória. :D

Csak arról még el is hiszik, hogy igaz, az nem érdekli a birkákat, hogy ki mit hazudik a médiában, hogy előnyös helyzetbe kerüljön.

2023. márc. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Amúgy a 2 évvel idősebb bátyám meg számítógépes játékot játszik napi szinten.
2023. márc. 6. 21:14
 6/20 A kérdező kommentje:
#4 Nem tudom miért mondta, azt mondta, fél, hogy elrugaszkodok a valóságtól, mert ezek fantasztikus filmek és távol állnak a valóságtól.
2023. márc. 6. 21:16
 7/20 A kérdező kommentje:

És ha gyerekes vagyok 21 évesen az miért baj?

Amúgy 12 éves korom óta 100%ban egyedül gondozom a kutyámat, csak a pénzt kaptam hozzá, hogy ennyit kapsz, oszd be, old meg, aztán lettek cicáim és róluk is én gondoskodom, szóval úgy érzem, tudok felelősséget vállalni.

2023. márc. 6. 21:18
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mond már meg neki, hogy előbb indítványozza, hogy az iskolai tantervből vegyék ki az összes kötelezőt meg az összes olvasmányt. Elvégre egyik se híradó vagy politika, s nagyon elrugaszkodnakk a valóságtól.
2023. márc. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem baj. A Te életed, azt csinálsz, amit szeretnél. Ha ez számodra kikapcsolódás, ez tölt fel vagy szórakoztat, akkor mégis miért lenne baj?


Van egy jó barátom, akit ha valaki nem ismer, mindig furcsát gondolnak róla. De ő meg például bármilyen furán is hangzik, de minden nap ki ül a kertben a kedvenc székében és nagyjából 1 órán át csak ott ül és csukott szemmel hallgatja a természetet. Én sem értettem ezt elsőre, de ha neki ez kell, akkor egészségére.


A lényeg, hogy azt csináld a szabadidődben, ami neked jó. És ne azt, amit mások mondanak, mert mondjuk szerintük baj, hogy valamit csinálsz. A saját boldogságod ne másoktól és azok véleményétől függjön!

2023. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"majd össze keverem a valóságot a szuperhősökkel"


Most anyád néz értelmi fogyatékosnak, vagy te nézed magad annak? Mert ez konkrétan az lenne.

2023. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!