Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj, ha 21 éves lányként...

Baj, ha 21 éves lányként Flasht meg Holnap legendáit nézek szabadidőmben?

Figyelt kérdés

Anyám azt mondta, hogy nem tesz jót, mert elrugaszkodok a valóságtól. Ő politikát meg híradót néz.

Szerintem meg ez egy hatalmas baromság.

Nem szeretem a komoly filmeket, gyilkossági sorozatokat, mert rémálmaim vannak tőlük, meg bedepizek.

Pl a Túl a barátságon film után 3 napig nem tudtam másra gondolni, sírtam meg tisztára lelki beteg lettem tőle.

A helyszínelős, rendőrös, gyilkosos sorozatok mai napig kísértenek álmaimban.

De pl a csenő manók meg a Dwayne Johnsonos fogtündér meg a flash, legendák ezek nekem viccesek, komolytalanok, mókásak és ezeket szeretem.

Sok sz@rság van az életben és nem akarok még kikapcsolódáskor is komoly dolgokkal foglalkozni meg félni, sírni.

Szerintetek is emiatt gyerekes vagyok meg majd össze keverem a valóságot a szuperhősökkel?


2023. márc. 6. 21:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%

Azt mondjuk nem tartom normálisnak, hogy 21 évesen rémálmaid vannak, mert láttál valami nyomozós filmet... Kicsit labilis dolog.


De a többi része nekem fura. Anyukád elég földhözragadt lehet. Manapság kb. mindenki néz valami sorozatot, jétszik, vagy hasonló. A teljesen jól működő emberek is.

31 évesen szeretem a fantasyt bármilyen formában. Akkor ezek szerint elrugaszkodok a valóságtól?

2023. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Azt a 3-as részt láttad ami úgy van, hogy Az eleje a FLASH-ben, utána a folytatás a Holnap legendáiban és a befejezés a Zöld íjjászban ér véget?
2023. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Én is ezért néztem furcsán anyámra, hogy most valami fogyatékosnak gondol?


#11 Gyerekkoromban a Scooby Doo tól is rémálmom volt, de attól még tudom, hogy mi a valóság, mi a film és mi az álom.


#12 Nem tudom hirtelen melyik crossoverre gondolsz.

2023. márc. 6. 21:48
 14/20 anonim ***** válasza:
25%

Arany középút: olvass híreket, legyél tisztában azzal, hogy mi zajlik a világban (sajnos vagy sem, de igenis ciki, ha egy felnőtt nem tud semmiről semmit - általában az ilyenek a megvezethező birkák, nincs semmiről önálló véleményük, hanem csak sodródnak az árral) ÉS nézd a sorozataidat.

Nem kell hogy a kettő egymás rovására menjen; lehetsz nyitott intellektuálisan úgy, hogy ki is kapcsolódsz.

2023. márc. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Anyám épp eleget papol nekem a politikáról meg hírekről, amiket a tvben lát.

Engem felbosszantanak ezek a dolgok, ne szeretem az ilyen témát.

2023. márc. 7. 09:54
 16/20 anonim ***** válasza:
37%
Az a gáz, hogy azon gondolkodsz, mi a gáz szabadidős tevékenység.
2023. márc. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj. Én is boldogabb voltam, amíg nem olvasgattam a sok politikai és hasonló hülyeséget, amin csak felhúzom magam állandóan. Különben sincs sok értelme ezekkel foglalkozni, mert hazudoznak és manipulálnak állandóan. Jól teszed, hogy inkább könnyebb dolgokat nézel. Sajnos én rá vagyok függve a nehéz témákra, pedig valószínű nekem is jót tenne ha inkább nem néznék ilyeneket.
2023. márc. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hát...

Alapvetően elég együgyű dolog nem tudni, hogy milyen világban élsz, ráadásul pont, hogy akkor fosol mindentől, és akkor látod kilátástalannak/depressziósnak a dolgokat, ha tájékozatlan vagy... Minél tájékozatlanabb vagy, annál inkább működik rajtad a félelemkeltősdi.


Viszont tudatlannak lenni, és elkerülni minden komolyabb témát még mindig jobb, mint félreinformáltnak lenni, vagy csak egy keveset tudni erről-arról, és mégis ezerrel osztani az észt.


Magyarán inkább nézd a flasht, és éld le az életed úgy, hogy nem formálsz véleményt semmi komolyról, mint hogy hetente egyszer elolvass valami uszító, hazugságokkal és félrevezetésekkel teli politikai propagandát, és utána hónapokig ismételgesd ezt a környezetednek...

2023. márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

#18 Ha körülöttem munkában elkezdenek politizálni, előveszem a Lep's World öt:D

Nem szólok bele ilyen témákba, mert nincs róla fogalmam, ezáltal véleményem se és amúgy sem érdekel.

Anyumat beszippantotta és éjjel is ez megy nála a tvben.

Amúgy most meg amiatt szólt be, hogy a fekete teát nem szabad 3 percig áztatni, csak 1 percig.

2023. márc. 7. 20:14
 20/20 anonim ***** válasza:
Én is nézem mind a kettőt pedig 33 vagyok.
2023. márc. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!