Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van aki ilyen szar helyzetben...

Van aki ilyen szar helyzetben van?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hogy szar e de én már kínlódok.


5 éve nem dolgozok, de amúgy megvan mindenem kaja-pia és még egy kutyám is van akit imádok, kocsi, ház minden adott (nem részletezem hogyan és miből , de nyugi nem lottó nyertes vagyok.


Legtöbbször egyedül vagyok a kutyámmal…itthon játszok, tv-Zek legtöbbször szóval hobbim is van.

YouTube-ra csinálok videókat (nem foglalkozás szeruen csak úgy mert nincs jobb dolgom)


Párkapcsolatom nincs de nem is nagyon kell…nem szeretek ismerkedni, ritkán el járok ide-oda hétvégén haverokkal…néha csajozok is de ennyi.


Egész nap rosszul vagyok, szar kedvem van, gyógyszer függő vagyok és néha drogozok is…ritkán iszok is. Ezeket a dolgokat tudjak sokan rólam és nem vagyok valami közkedvelt személy…nem vagyok magányos nem azért csinálom , hanem fogalmam sincs mi a bajom.


Ha nem nyugtatózom be magam stb depressziós vagyok…orvoshoz rendszeresen járok, aki utoljára azt mondta hogy nekem nincs semmi bajom (azt nem mondtam hogy drogozok nyugtatozok stb) elegem van az egész életből…semmiképpen nem akarok öngyilkos lenni de mi lehet a baj?


2023. márc. 9. 12:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%

Akkor mégis, hogyan élsz és tartasz fenn bármit is? Anyuci apuci megvette a lakást és még most is pénzzel.

Az neked a bajod, hogy nem tudsz már magaddal mit kezdeni. Taka dolgozni az majd lefoglal.

2023. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
46%
Az, hogy nem dolgozol.
2023. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
28%
'Mi lehet a baj'? - na innentol biztos, hogy netto trollkodas az egesz kerdes.
2023. márc. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
41%

Nem, nem vagy sz*r helyzetben, egy here vagy, aki ráadásul sajnáltatja magát.

Azt hitted, hogy jó lesz, csak rájöttél, hogy az emberi természet nem így működik.

2023. márc. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%
Nem dolgozol 5 éve,de van kocsid. Miből tankolod?😃
2023. márc. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Kései Sirató ***** válasza:
87%

Az lehet a baj, hogy egy senki vagy, nem értél el az életben semmit, nem dolgozol, nem tanulsz, nulla sikerélmény, nincs semmi , amit felmutathatsz, amire büszke lehetsz.

HA fogyatékkal élő vagy, akkor próbálj rehabilitációs munkahelyet keresni, vannak ilyenek.

Ha egészséges vagy, akkor valóban nagy a baj. Lustaság, élősködő életmód, szóval akkor lényegében egy haszontalan ingyenélő parazita vagy.

2023. márc. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

De ha mondjuk el járnak dolgozni (igazából értelmetlenül) de eljárnák…talán jobb lenne? Mert nekem fogalmam sincs, amikor utoljára voltam ugyan ez volt.


Amúgy igen a szüleim pénzelnek most meg 2 testvérem (amit egyáltalán nem várok el tőlük) de mégis küldik ha valakinek ez ennyire fontos

2023. márc. 9. 12:37
 8/24 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem fáradsz el sem mentálisan, sem fizikailag. Ha lekötnéd magad, sportolnál, tanulnál, dolgoznál stb, akkor nem lenne ilyen a hangulatod és nem szednél nyugtatót stb.
2023. márc. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%
Na, ebben a helyzetben én is nagyon sz@rul lennék! De tükörbe se nagyon néznék . . .
2023. márc. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%
Igazi lúzer vagy, mit vársz így az élettől? Elkényeztetett anyuci apuci kicsi fia. Mi lessz veled, ha ők már nem lesznek? 40 éves pályakezdőként elkezdesz melót keresni? Szerinted ki fog alkalmazni? Kinek fogsz így kelleni? Ha megkérdezik a munkatársak, hogy ez előtt mit melóztál és azt mondod, hogy anyu apu eltartott hát te leszel ott a legnagyobb vicc, szét fognak szedni.
2023. márc. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!